facebook

Rozhodcovia 12.kolo

Obsadenie R a DPR – 12.kolo ( Súťažný ročník 2017/2018 )

22.10.2017 o 14,30

12.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 14,30

 

Rybky

-

Oreské

Ryčovský

Matúš

Šefčík Ma.

Rosa

 

 

Radošovce

-

Jablonica

Vlk

Dutka M.

 

 

So 14,30

 

Stráže

-

Kopčany

Knap

Dutka M.

 

Machlica

 

 

Dubovce

-

Šaštín

Mráz

Prelec

 

 

 

 

Radimov

-

L. N. Ves

Sládek

Patka

Dutka B.

 

 

 

B. Mikuláš

-

Rohov

Ryčovský

Mikúš

 

Mikuš

 

 

Bor. Sv. Jur

-

Hlboké

Knap

Škrinár

 

Machlica

 

 

Cerová

-

Kúty

Tokoš

Španka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.10.2017 o 12,00

12.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

Ne 11,30

 

Unín

-

Šaštín

Matúš

Lapoš

 

 

Radošovce

-

Kúty

Dutka M.

Vlk

So 15,00

 

Štefanov

-

B. Mikuláš

Škrinár

Bednár

 

So 14,30

 

Sobotište

-

Bor. Sv. Jur

Lapoš

Štora I.

 

 

 

 

 

 

 

22.10.2017 o 14,30

12.kolo

VII. LIGA – II. trieda - Dospelí

R

AR1

 

 

Petrova Ves

-

Sekule

Šefčík Ma.

Holenka

 

 

 

Štefanov

-

Koválov

Daniš

R

 

 

P. Močidlany

-

Kunov

Štora I.

Dzindzík

Ne 10,00

 

Hradište

-

Unín

Holenka

Bednár

 

 

Letničie

-

Smrdáky

Lapoš

Matúš

 

 

Smolinské

-

Š. Humence

Bednár

R

 

 

Čáry

-

Sobotište

Hušek

R

 

 

 

 

 

 

 

22.10.2017 o 14,30

12.kolo

VIII. LIGA – III. trieda - Dospelí

R

AR1

So 14,30

 

Prietrž

-

Osuské

Šefčík Mi.

Hurbánek

 

 

Rovensko

-

Podbranč

Hurbánek

R

 

 

Chropov

-

Vrádište

Túbl

R

 

 

Trnovec

-

Dojč

Thao

R

 

 

 

 

 

 

 

21.10.2017 o 10,00

9.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

Dojč

-

B. Mikuláš

Šefčík Mi.

 

 

 

So 15,00

 

Čáry

-

Cerová

Daniš

 

 

 

So 14,30

 

Jablonica

-

Brodské

Thao

 

 

 

 

 

Bor. Sv. Jur

-

Mor. Sv. Ján

Hušek

 

 

 

So 12,00

 

Stráže

-

Šaštín

Holenka

 

 

 

 

 

Š. Humence

-

volno

X

 

 

 

21.10.2017 o 10,00

9.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

Kopčany

-

volno

X

 

 

 

 

 

volno

-

SMolinské

X

 

 

 

 

 

Mokrý Háj

-

Kunov

Matúš

 

 

 

 

 

Sobotište

-

Hlboké

Hurbánek

 

 

 

So 14,30

 

Unín

-

Smrdáky

Hušek

 

 

 

So 12,30

 

Štefanov

-

Rybky

Bednár

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.10.2017 o 12,00

9.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

So 14,30

 

Lak. Nová Ves

-

Hlboké

Holenka

 

 

 

 

 

volno

-

Kunov

X

 

 

 

 

 

Kúty A

-

Mor. Sv. Ján

Thao

 

 

 

So 10,30

 

Kúty B

-

Brodské

Thao

 

 

 

So 13,30

 

Čáry

-

Cerová

Daniš

 

 

 

 

 

Šaštín

-

B. Mikuláš

Škrinár

 

 

 

21.10.2017 o 12,00

9.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

So 12,00

 

Kopčany

-

Mokrý Háj

Lapoš

 

 

 

So 10,00

 

Holíč

-

Skalica ž.

Šefčík Ma.

 

 

Štv 16,30

19.10.

Radošovce

-

Gbely

Knap

 

 

 

So 10,00

 

Unín

-

Oreské

Lapoš

 

 

 

So 10,00

 

Petrova Ves

-

Koválov

Bednár