facebook

Rozhodcovia 4.kolo

Obsadenie R a DPR – 4.kolo ( Súťažný ročník 2017/2018 )

27.08.2017 o 17,00

4.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Rybky

-

Lak. Nová Ves

Lapoš

Škrinár

 

Koníček

 

 

Šaštín

-

Rohov

Šefčík Mi.

Smoleňák

 

Machlica

 

 

Kopčany

-

Hlboké

Vlk

Knap

 

Mikuš

 

 

Jablonica

-

Kúty

Španka

Prelec

 

R

 

 

Oreské

-

Cerová

Mráz

Dutka B.

 

R

 

 

Radošovce

-

Bor. Sv. Jur

Ryčovský

Petráš

 

Rosa

So 17,00

 

Stráže

-

B. Mikuláš

Kendi

Hurbánek

 

Machlica

 

 

Dubovce

-

Radimov

Štora I.

Mikúš

 

R

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.08.2017 o 14,30

4.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

Ne 14,00

 

Unín

-

Bor. Sv. Jur

Lapoš

Škrinár

So 17,00

 

Sobotište

-

B. Mikuláš

Dzindzik

Thao

So 15,00

 

Štefanov

-

Kúty

Vlk

Smoleňák

 

 

 

Radošovce

-

Šaštín

Petráš

R

 

 

 

 

 

 

 

27.08.2017 o 17,00

4.kolo

VII. LIGA – II. trieda - Dospelí

R

AR1

Pá 10,00

1.9.

Hradište

-

Kunov

X

X

 

 

Petrova Ves

-

Smrdáky

Tokoš

R

 

 

Unín

-

Š.Humence

Škrinár

Lapoš

 

 

P. Močidlany

-

Sobotište

Matúš

Túbl

 

 

Koválov

-

Čáry

Dzindzik

R

 

 

Sekule

-

Smolinské

Thao

R

 

 

Štefanov

-

Letničie

Bednár

R

 

 

27.08.2017 o 17,00

4.kolo

VIII. LIGA – III. trieda - Dospelí

R

AR1

 

 

Rovensko

-

Osuské

Daniš

R

So 17,00

 

Prietrž

-

Dojč

Petráš

Ryčovský

 

 

Trnovec

-

Vrádište

Hušek

R

 

 

Chropov

-

Podbranč

Buzay

R

 

 

 

 

 

 

 

26.08.2017 o 10,00

1.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

Dojč

-

Š. Humence

Buzay

 

 

 

So 15,00

 

Čáry

-

Stráže

Bednár

 

 

 

So 13,30

 

B. Mikuláš

-

Bor. Sv. Jur

Matúš

 

 

 

 

 

voľno

-

Jablonica

X

 

 

 

 

 

Šaštín

-

Brodské

Thao

 

 

 

So 14,00

 

Mor. Sv. Ján

-

Cerová

Túbl

 

 

 

26.08.2017 o 10,00

1.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

So 17,30

 

Štefanov

-

Smolinské

Vlk

 

 

 

 

 

Hlboké

-

Unín

Daniš

 

 

 

 

 

voľno

-

Sobotište

X

 

 

 

So 13,00

 

Kopčany

-

Mokrý Háj

Škrinár

 

 

 

 

 

Rybky

-

voľno

X

 

 

 

Str 17,00

6.9.

Kunov

-

Smrdáky

Bednár

 

 

 

26.08.2017 o 12,00

1.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

So 16,00

 

Mor. Sv. Ján

-

Cerová

Túbl

 

 

 

 

 

Kunov

-

Brodské

Smoleňák

 

 

 

 

 

Čáry

-

voľno

X

 

 

 

 

 

Šaštín

-

L. N. Ves

Thao

 

 

 

 

 

Hlboké

-

Kúty B

Daniš

 

 

 

So 15,30

 

B. Mikuláš

-

Kúty

Matúš

 

 

 

26.08.2017 o 12,00

1.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

So 14,00

 

Oreské

-

Radošovce

Lapoš

 

 

 

Štv 18,00

24.8.

Gbely

-

Mokrý Háj

Túbl

 

 

 

So 11,00

 

Kopčany

-

Holíč

Škrinár

 

 

 

So 09,30

 

Skalica ž.

-

Petrova Ves

Lapoš

 

HP Kopčany

 

So 17,00

 

Koválov

-

Unín

Buzay