Rozhodcovia 6.kolo

Obsadenie R a DPR – 6.kolo ( Súťažný ročník 2018/2019 )

09.09.2018 o 16,30

6.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 14,00

 

Lak.Nová Ves

-

Radošovce

Smaženka

Škrinár

 

Machlica

Ne 10,00

 

Rohov

-

Hlboké

Vlk

Lapoš

 

Linet

Ne 10,00

 

Stráže

-

Oreské

Šefčík

Mesíček

Kendi

 

 

 

Jablonica

-

Dubovce

Knap

Škrinár

 

Mikuš

 

 

Cerová

-

P. Močidlany

Mesíček

Hušek

 

Machlica

 

 

Kopčany

-

B. Mikuláš

Šefčík

Hurbánek

 

Rosa

 

 

Bor.Sv. Jur

-

Sobotište

Otočka

Thao

 

 

 

 

Rybky

-

Šaštín

Matúš

Tokoš

 

Patka

09.09.2018 o 14,00

6.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

So 10,00

 

Kunov

-

Šaštín

Knap

Hurbánek

 

 

So 14,00

 

Sobotište

-

Kopčany

Dzindzik

Bednár

 

 

So 16,30

 

Bor.Sv.Jur

-

B. Mikuláš

Rusinko

Polakovič

 

 

Ne 13,30

 

Radošovce

-

Štefanov

Hurbánek

Šefčík

 

 

Ne 14,00

 

Kúty

-

Mor.Sv.Ján

Bednár

Polakovič

 

 

09.09.2018 o 16,30

6.kolo

VII.LIGA – II. trieda - Dospelí

R

AR1

So 16,30

 

Smolinské

-

Koválov

Hurbánek

Thao

 

 

Ne 13,30

 

Smrdáky

-

Rovensko

Kendi

Tubl

 

 

 

 

Š. Humence

-

Vrádište

Tubl

R

 

 

 

 

Unín

-

Štefanov

Lapoš

Vlk

 

Linet

 

 

Kúty

-

Kunov

Polakovič

Bednár

 

 

 

 

Čáry

-

Hradište

Dzindzik

R

 

 

 

 

Sekule

-

Petrova Ves

Kendi

R

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.09.2018 o 16,30

6.kolo

VIII. LIGA – III. trieda - Dospelí

R

AR1

So 16,30

 

Podbranč

-

Trnovec

Knap

Matúš

 

 

So 16,30

 

Prietrž

-

Vrbovce

Lapoš

Vlk

 

 

 

 

Košariská

-

Chropov

ObFZ TN

 

 

 

 

 

Chvojnica

-

Osuské

ObFZ TN

 

 

 

 

 

Bukovec

-

Dojč

ObFZ TN

 

 

 

 

 

Jablonka

-

Letničie

ObFZ TN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.09.2018 o 10,00

2.kolo

IV. LIGA ŽIACI U15 – Skupina A

R

 

 

 

Nehrá sa

 

Hlboké

-

Š.Humence

X

 

 

 

So 13,00

 

Kunov

-

Štefanov

Knap

 

 

 

So 15,30

 

Rybky

-

Sobotište

Klub R

 

 

 

So 16,30

 

Jablonica

-

Dojč

Tubl

 

 

 

So 17,00

 

Cerová

-

Oreské

Kendi

 

 

 

08.09.2018 o 10,00

2.kolo

IV. LIGA ŽIACI U15 – Skupina B

R

 

 

 

 

 

Brodské

-

B.Mikuláš

Hušek

 

 

 

So 15,00

 

Čáry

-

Šaštín

Klub R

 

 

 

So 11,00

 

Kopčany

-

Unín

Lapoš

 

 

 

So 14,00

 

Mor.Sv.Ján

-

Mokrý Háj

Hušek

 

 

 

So 14,00

 

Bor.Sv.Jur

-

Stráže

Polakovič

 

 

 

09.09.2018 o 10,00

1.kolo

IV. LIGA ML.ŽIACI U13

R

 

 

 

 

23.9.

Rovensko

-

B. Mikuláš

Klub R

 

 

 

 

13.9.

Kunov

-

Šaštín

Klub R

 

 

 

08.09.2018 o 12,00

2.kolo

PRÍPRAVKA U11 – Skupina A

R

 

 

 

 

 

Hlboké

-

Š.Humence

Klub R

 

 

 

So 14,30

 

Cerová

-

Lak. Nová Ves

Klub R

 

 

 

So 15,30

 

Kunov

-

B. Mikuláš

Klub R

 

 

 

So 16,30

 

Koválov

-

Šaštín

Klub R

 

 

 

08.09.2018 o 12,00

2.kolo

PRÍPRAVKA U11 – Skupina B

R

 

 

 

 

 

Brodské

-

Kúty B

Klub R

 

 

 

 

 

Čáry

-

Kúty A

Klub R

 

 

 

So 14,00

 

Mor.Sv.Ján

-

Sekule

Klub R

 

 

 

 

 

voľno

-

Gbely

X

 

 

 

08.09.2018 o 12,00

2.kolo

PRÍPRAVKA U11 – Skupina C

R

 

 

 

So 09,30

 

MFK Skalica

-

Petrova Ves

Klub R

 

HP Kopčany

 

 

Radošovce

-

Mokrý Háj

Klub R

 

 

 

So 13,00

 

Kopčany

-

Unín

Klub R

 

 

 

So 14,30

 

Iskra Holíč

-

Iskra Holíč B

Klub R

 

 

 

09.09.2018 o 10,00

2.kolo

PRÍPRAVKA – MO – U9

R

 

 

 

 

 

voľno

-

Kúty

X

 

 

 

 

 

Unín

-

Petrova Ves

Klub R

 

 

 

 

 

MFK Skalica

-

Šaštín

Klub R

 

 

 

 

 

FK Senica

-

Hlboké

Klub R

 

 

 

 

 

Nafta Gbely

-

B. Mikuláš

Klub R