Rozhodcovia 7.kolo

Obsadenie R a DPR – 7.kolo ( Súťažný ročník 2018/2019 )

16.09.2018 o 16,30

7.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 15,00

 

P. Močidlany

-

Kopčany

Lapoš

Škrinár

 

Patka

So 16,30

 

Šaštín

-

Rohov

Hušek

Polakovič

 

Linet

Ne 13,30

 

Hlboké

-

Lak. Nová Ves

Tokoš

Vlk

 

 

 

 

Oreské

-

Rybky

Otočka

Hurbánek

 

Machlica

 

 

Sobotište

-

Stráže

Rusinko

Hušek

 

Mikuš

 

 

B. Mikuláš

-

Bor.Sv.Jur

Smaženka

Matúš

 

Linet

 

 

Dubovce

-

Cerová

Kendi

Tubl

 

Rosa

 

 

Radošovce

-

Jablonica

Vlk

Tokoš

 

 

16.09.2018 o 14,00

7.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

So 14,00

 

Šaštín

-

Sobotište

Polakovič

Hušek

 

 

 

 

Mor.Sv.Ján

-

Kunov

Knap

Lapoš

 

 

 

 

B. Mikuláš

-

Kúty

Matúš

Smaženka

 

 

 

 

Štefanov

-

Bor.Sv.Jur

Polakovič

Šefčík

 

 

Ne 16.9. o 10,oo hod.

 

Kopčany

-

Radošovce

Škrinár

Tubl

 

 

16.09.2018 o 16,30

7.kolo

VII.LIGA – II. trieda - Dospelí

R

AR1

So 16,30

 

Štefanov

-

Smrdáky

Srnec

Dutka M.

 

 

So 16,30

 

Vrádište

-

Sekule

Hurbánek

Thao

 

 

Ne 10,00

 

Kunov

-

Čáry

Knap

Lapoš

 

 

Ne 10,00

 

Hradište

-

Š.Humence

Polakovič

Thao

 

 

 

 

Petrova Ves

-

Smolinské

Lapoš

Knap

 

 

 

 

Koválov

-

Unín

Šefčík

Polakovič

 

 

 

 

Rovensko

-

Kúty

Blažek

Thao

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.09.2018 o 16,30

7.kolo

VIII. LIGA – III. trieda - Dospelí

R

AR1

So 16,30

 

Letničie

-

Košariská

Vlk

Knap

 

 

So 16,30

 

Dojč

-

Jablonka

Blažek

Dzindzik

 

 

So 16,30

 

Chropov

-

Podbranč

Matúš

Bednár

 

 

 

 

Osuské

-

Bukovec

Dzindzik

Daniš

 

 

 

 

Vrbovce

-

Chvojnica

ObFZ TN

ObFZ TN

 

 

 

 

Trnovec

-

Prietrž

Škrinár

Bednár

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.09.2018 o 10,00

3.kolo

IV. LIGA ŽIACI U15 – Skupina A

R

 

 

 

 

 

Sobotište

-

Hlboké

Lapoš

 

 

 

 

 

Š. Humence

-

Jablonica

Thao

 

 

 

So 14,00

 

Štefanov

-

Rybky

Dutka M.

 

 

 

So 14,00

 

Dojč

-

Cerová

Dzindzik

 

 

 

So 15,30

 

Oreské

-

Kunov

Daniš

 

 

 

15.09.2018 o 10,00

3.kolo

IV. LIGA ŽIACI U15 – Skupina B

R

 

 

 

 

 

Šaštín

-

Mor.Sv.Ján

Hušek

 

 

 

 

 

Mokrý Háj

-

Bor.Sv.Jur

Knap

 

 

 

So 13,30

 

Unín

-

Brodské

Bednár

 

 

 

So 14,00

 

Stráže

-

Kopčany

Thao

 

 

 

So 16,30

 

B.Mikuláš

-

Čáry

R

 

 

 

16.09.2018 o 10,00

2.kolo

IV. LIGA ML.ŽIACI U13

R

 

 

 

 

 

Šaštín

-

B. Mikuláš

Klub R

 

 

 

Št 17,00

20.9.

Kunov

-

Rovensko

Klub R

 

 

 

15.09.2018 o 12,00

3.kolo

PRÍPRAVKA U11 – Skupina A

R

 

 

 

 

 

Šaštín

-

Hlboké

Klub R

 

 

 

 

 

Š.Humence

-

Cerová

Klub R

 

 

 

So 15,00

 

B.Mikuláš

-

Koválov

Klub R

 

 

 

Ne 10,00

 

Lak. Nová Ves

-

Kunov

Klub R

 

 

 

15.09.2018 o 12,00

3.kolo

PRÍPRAVKA U11 – Skupina B

R

 

 

 

 

 

Gbely

-

Brodské

Klub R

 

 

 

So 14,00

 

Kúty

-

Mor.Sv.Ján

Klub R

 

 

 

So 15,30

 

Kúty B

-

Čáry

Klub R

 

 

 

 

 

Sekule

-

voľno

X

 

 

 

15.09.2018 o 12,00

3.kolo

PRÍPRAVKA U11 – Skupina C

R

 

 

 

Ut 17,00

11.9.

Unin

-

Skalica

Klub R

 

 

So 10,00

 

Holíč B

-

Radošovce

Klub R

 

 

 

 

 

Petrova Ves

-

Holíč

Klub R

 

 

 

 

 

Mokrý Háj

-

Kopčany

Klub R

 

 

 

16.09.2018 o 10,00

3.kolo

PRÍPRAVKA – MO – U9

R

 

 

 

 

 

B. Mikuláš

-

voľno

X

 

 

 

 

 

Hlboké

-

Gbely

Klub R

 

 

 

 

 

Šaštín

-

Senica

Klub R

 

 

 

 

 

Petrova Ves

-

SKalica

Klub R

 

 

 

 

 

Kúty

-

Unín

Klub R