facebook

Rozhodcovia 8.kolo

Obsadenie R a DPR – 8.kolo ( Súťažný ročník 2017/2018 )

24.09.2017 o 16,00

8.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,00

 

Rybky

-

Kopčany

Prelec

Petráš

 

 

So 16,00

 

Stráže

-

Hlboké

Lapoš

Škrinár

 

Mikuš

 

 

Jablonica

-

Šaštín

Ryčovský

Prelec

 

Koníček

 

 

Oreské

-

L. N. Ves

Kendi

Šefčík Ma.

 

Machlica

 

 

Radošovce

-

Rohov

Mráz

Tokoš

 

 

 

 

Dubovce

-

Kúty

Mesíček

Mikúš

 

Mikuš

 

 

Radimov

-

Cerová

Štora I.

Hurbánek

 

R

 

 

B. Mikuláš

-

Bor. Sv. Jur

Dutka M.

Matúš

 

Juráň

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.09.2017 o 13,30

8.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

So 16,00

 

Sobotište

-

Radošovce

Kendi

R

Ne 13,00

 

Unín

-

Štefanov

Knap

Vlk

Ne 13,00

 

Bor. Sv. Jur

-

Šaštín

Škrinár

Lapoš

 

 

 

B. Mikuláš

-

Kúty

Matúš

Dutka M.

22.9. o 16,00

7.kolo

Kúty

-

Unín

Hurbánek

Thao

22.9. o 16,30 7.kolo B. Mikuláš - Šaštín Šefčík Ma. Mikúš
-

24.09.2017 o 16,00

8.kolo

VII. LIGA – II. trieda - Dospelí

R

AR1

Ne 10,00 Kunov - Sobotište Štora I. Kendi Ryčovský

Ne 10,00

 

Hradište

-

Čáry

Šefčík Mi.

Thao

 

 

Petrova Ves

-

P. Močidlany

Šefčík Mi.

Dzindzik

 

 

Koválov

-

Unín

Vlk

Knap

 

 

Sekule

-

Smrdáky

Lapoš

Škrinár

 

 

Štefanov

-

Š. Humence

Holenka

Tubl

 

 

Letničie

-

Smolinské

Petráš

Bednár

 

 

 

 

 

 

 

24.09.2017 o 16,00

8.kolo

VIII. LIGA – III. trieda - Dospelí

R

AR1

NEHRÁ SA !

 

Osuské

-

Podbranč

So 16,00

 

Dojč

-

Vrádište

Hurbánek

Hušek

 

 

Rovensko

-

Trnovec

Daniš

Thao

 

 

Prietrž

-

Chropov

Hušek

R

 

 

 

 

 

 

 

23.09.2017 o 10,00

5.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

volno

-

Cerová

X

 

 

 

 

 

Dojč

-

Brodské

Petráš

 

 

 

So 13,30

 

Straže

-

Bor. Sv. Jur

Štora I.

 

 

 

So 14,00

 

Jablonica

-

Š. Humence

Kendi

 

 

 

So 15,00

 

Čáry

-

Mor. Sv. Ján

Dutka M.

 

 

 

So 16,00

 

B. Mikuláš

-

Šaštín

Thao

 

 

 

23.09.2017 o 10,00

5.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

Hlboké

-

volno

X

 

 

 

 

 

volno

-

Smrdáky

X

 

 

 

 

 

Sobotište

-

Unín

Daniš

 

 

 

 

 

Mokrý Háj

-

Štefanov

Lapoš

 

 

 

So 13,00

 

Kopčany

-

Rybky

Knap

 

 

 

So 16,00

 

Smolinské

-

Kunov

Daniš

 

 

 

23.09.2017 o 12,00

5.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

 

 

Hlboké

-

Cerová

Dzindzik

 

 

 

 

 

Šaštín

-

Brodské

Dutka M.

 

 

 

 

 

volno

-

Kúty A

X

 

 

 

22.9. o 16,00

 

Čáry

-

Mor. Sv. Ján

Dutka M.

 

 

 

So 14,30

 

B. Mikuláš

-

Kunov

Thao

 

 

 

So 16,00

 

Lak. Nová Ves

-

Kúty B

Štora I.

 

 

 

23.09.2017 o 12,00

5.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

So 09,30

 

Skalica ž.

-

Oreské

Škrinár

 

HP Kopčany

Štv o 17,00

21.9.

Kopčany

-

Gbely

Lapoš

 

 

 

So 10,00

 

Holíč

-

Radošovce

Matúš

 

 

 

So 16,00

 

Petrova Ves

-

Unín

Knap

 

 

 

So 16,00

 

Koválov

-

Mokrý Háj

Dzindzik

 

 

 

19.9. o 16,00

4.kolo

Mokrý Háj

-

Petrova Ves

Vlk