facebook

Rozhodcovia 9.kolo

Obsadenie R a DPR – 9.kolo ( Súťažný ročník 2017/2018 )

01.10.2017 o 16,00

9.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,00

 

Hlboké

-

Dubovce

Knap

Dutka M.

 

Mikuš

Ne 10,00

 

Rohov

-

Stráže

Vlk

Knap

 

Machlica

 

 

Cerová

-

B. Mikuláš

Srnec

Rusinko

 

R

 

 

Kúty

-

Radimov

Ryčovský

Šefčík Mi.

 

Machlica

 

 

Lak. Nová Ves

-

Radošovce

Dutka M.

Matúš

 

R

 

 

Šaštín

-

Oreské

Štora I.

Thao

 

Mikuš

 

 

Kopčany

-

Jablonica

Lapoš

Škrinár

 

Štora L.

 

 

Bor. Sv. Jur

-

Rybky

Vlk

Knap

 

R

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.10.2017 o 13,30

9.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

 

 

B. Mikuláš

-

Unín

Štora I.

Thao

 

 

Kúty

-

Bor. Sv. Jur

Šefčík Mi.

Ryčovský

So 13,30

 

Šaštín

-

Sobotište

Šefčík Mi.

Daniš

 

Ne 12,00

 

Radošovce

-

Štefanov

Otočka

Hurbánek

 

 

 

 

 

 

 

01.10.2017 o 16,00

9.kolo

VII. LIGA – II. trieda - Dospelí

R

AR1

 

 

Smolinské

-

Petrova Ves

Daniš

R

 

 

 

Čáry

-

Letničie

Dzindzik

R

 

 

Sobotište

-

Hradište

Šefčík Ma.

R

 

 

Š. Humence

-

Kunov

Hurbánek

Otočka

So 16,00

 

Smrdáky

-

Štefanov

Hurbánek

Smoleňák

 

 

Unín

-

Sekule

Holenka

Mikúš

 

 

P. Močidlany

-

Koválov

Hušek

Bednár

 

 

 

 

 

 

 

01.10.2017 o 16,00

9.kolo

VIII. LIGA – III. trieda - Dospelí

R

AR1

So 16,00

 

Dojč

-

Rovensko

Ryčovský

Holenka

So 16,00

 

Vrádište

-

Osuské

Štora I.

Thao

Ne 10,00

 

Podbranč

-

Prietrž

Dutka M.

Smoleňák

 

 

Chropov

-

Trnovec

Smoleňák

R

 

 

 

 

 

 

 

30.09.2017 o 10,00

6.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

voľno

-

B. Mikuláš

X

 

 

 

 

 

Šaštín

-

Čáry

Daniš

 

 

 

So 16,00

 

Jablonica

-

Stráže

Hušek

 

 

 

So 14,00

 

Cerová

-

Bor. Sv. Jur

Šefčík Ma.

 

 

 

So 13,00

 

Mor. Sv. Ján

-

Dojč

Lapoš

 

 

 

So 16,00

 

Brodské

-

Š. Humence

Škrinár

 

 

 

30.09.2017 o 10,00

6.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

27.9. o 16,00

1.kolo

Kunov

-

Smrdáky

Hurbánek

 

 

 

29.9. o 16,00

5.kolo

Mokrý Háj

-

Štefanov

Lapoš

 

 

 

 

 

voľno

-

Štefanov

X

 

 

 

So 16,00

 

Unín

-

Mokrý Háj

Matúš

 

 

 

 

 

Smrdáky

-

Sobotište

Lapoš

 

 

 

 

 

Rybky

-

voľno

X

 

 

 

 

 

Kunov

-

Kopčany

Thao

 

 

 

 

 

Hlboké

-

Smolinské

Ryčovský

 

 

 

30.09.2017 o 12,00

6.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

 

 

Hlboké

-

B. Mikuláš

Ryčovský

 

 

 

 

 

Kunov

-

Čáry

Thao

 

 

 

 

 

Kúty B

-

voľno

X

 

 

 

 

 

Cerová

-

Kúty

Šefčík Ma.

 

 

 

So 16,00

 

Mor. Sv. Ján

-

Šaštín

Lapoš

 

 

 

So 14,00

 

Brodské

-

L. N. Ves

Škrinár

 

 

 

30.09.2017 o 12,00

6.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

So 14,00

 

Oreské

-

Kopčany

Matúš

 

 

So 16,00

 

Koválov

-

Skalica ž.

Dzindzik

 

 

 

 

 

Mokrý Háj

-

Unín

Smoleňák

 

 

 

 

 

Radošovce

-

Petrova Ves

Hušek

 

 

 

27.9. o 17,00

 

Gbely

-

Holíč

Holenka