Rozhodcovia 30.kolo

Obsadenie R a DPR – 30.kolo       16. – 17.6.2018

17.06.2018 o 17,00

30.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Rybky

-

Hlboké

Šefčík Ma.

Vlk

Knap

 

So 17,00

Radimov

-

Jablonica

Dutka M.

Tokoš

Dutka B.

 

Ne 10,00

 

Stráže

-

Radošovce

Rusinko

Srnec

Hušek

 

 

 

Kúty

-

Rohov

Dutka M.

R

 

 

 

 

Cerová

-

La. Nová Ves

Šefčík Mi.

R

 

 

 

 

Bor. Sv. Jur

-

Šaštín

Lapoš

Škrinár

 

Machlica

 

 

B. Mikuláš

-

Kopčany

Vlk

Knap

 

 

 

 

Dubovce

-

Oreské

Šefčík Ma.

Tubl

 

Mikuš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.06.2018 o 14,30

28.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

AR2

DPR

So 14,30

 

Šaštín

-

B. Mikuláš

Hušek

Thao

 

 

So 14,30

 

Štefanov

-

Sobotište

Šefčík Mi.

Polakovič

 

 

Ne 13,00

 

Radošovce

-

Bor.Sv.Jur

Tubl

Šefčík Ma.

 

 

Ne 14,00

 

Unín

-

Kúty

Škrinár

Lapoš

 

 

Str 18,00

20.6.

Kúty

-

Šaštín

Tubl

Škrinár

27.kolo

Pia 17,00

15.6.

Šaštín

-

Bor.Sv.Jur

Polakovič

Thao

15.kolo

 

 

 

 

 

 

 

 

17.062018 o 17,00

26.kolo

VII. LIGA – II.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

Ne 10,00

 

Hradište

-

P. Močidlany

Šefčík Mi.

Daniš

 

 

Ne 10,00

 

Kunov

-

Koválov

Knap

Bednár

 

 

 

 

Petrova Ves

-

Sobotište

Hušek

R

 

 

 

 

Čáry

-

Š. Humence

Dzindzik

R

 

 

 

 

Smolinské

-

Smrdáky

Thao

R

 

 

 

 

Letničie

-

Unín

Bednár

R

 

 

 

 

Štefanov

-

Sekule

Daniš

R

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.06.2018 o 17,00

28.kolo

VIII. LIGA – III.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Podbranč

-

Dojč

Daniš

Bednár

 

 

So 17,00

 

Chropov

-

Osuské

Blažek

Dzindzik

 

 

 

 

Rovensko

-

Vrádište

Hurbánek

R

 

 

 

 

Trnovec

-

Prietrž

Polakovič

R

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.06.2018 o 10,00

 

MO ŽIACI – o Umístnení – 2.zápas

R

 

 

Štefanov

-

Mor.Sv.Ján

Dutka M.

 

 

 

 

 

Šaštín

-

Mokrý Háj

Hušek

 

 

 

 

 

Kunov

-

Čáry

Hurbánek

 

 

 

So 17,00

 

Smolinské

-

Cerová

Polakovič

 

 

 

So 10,00

 

Rybky

-

B. Mikuláš

Thao

 

 

 

 

 

Unín

-

Stráže

Bednár

 

 

 

 

 

Kopčany

-

Brodské

Srnec

 

 

 

 

 

Hlboké

-

Dojč

Šefčík Mi.

 

 

 

 

 

Smrdáky

-

Bor.Sv.Jur

Dzindzik

 

 

 

So 17,00

 

Sobotište

-

Jablonica

Hurbánek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.06.2018 o 12,00

 

PRÍPRAVKY – o Umístnení – 2.zápas

R

Pia 18,00

15.6.

Mokrý Háj

-

Cerová

Dutka M.

 

 

 

Pia 19,00

15.6.

Gbely

-

Šaštín

Škrinár

 

 

 

So 10,00

 

Holíč

-

Kúty A

Tubl

 

 

 

 

 

Radošovce

-

Mor. Sv. Ján

Polakovič

 

 

 

 

 

Petrova Ves

-

B. Mikuláš

Tubl

 

 

 

Štv 18,00

14.6.

Hlboké

-

Kopčany

Hurbánek

 

 

 

 

 

Koválov

-

Čáry

Dzindzik

 

 

 

So 18,00

 

Lak. Nová Ves

-

Oreské

Hušek

 

 

 

Ne 10,00

 

Skalica ž

-

Kunov

Lapoš

 

 

Kopčany

Po 18,00

18.6.

Unín

-

Kúty B

Dutka M.

 

 

Petr.Ves