Rozhodcovia 29.kolo

Obsadenie R a DPR – 29.kolo       09. – 10.6.2018

10.06.2018 o 17,00

29.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Rybky

-

Radošovce

Kendi

Srnec

 

Machlica

So 17,00

Hlboké

-

Kúty

Šefčík Mi.

Thao

 

 

Ne 10,00

 

Rohov

-

Cerová

Knap

Vlk

 

Mikuš

 

 

Oreské

-

Stráže

Tokoš

Škrinár

 

 

 

 

Jablonica

-

Dubovce

Šefčík Ma.

Dzindzik

 

 

 

 

Kopčany

-

Radimov

Šefčík Mi.

Thao

 

Mikuš

 

 

Šaštín

-

B. Mikuláš

Kendi

Tubl

 

Machlica

 

 

Lak. Nová Ves

-

Bor. Sv. Jur

Vlk

Knap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.06.2018 o 14,30

27.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

AR2

DPR

So 14,30

 

Sobotište

-

Unín

Srnec

Kendi

 

 

So 17,00

 

Bor.Sv.Jur

-

Štefanov

Daniš

R

 

 

 

 

B.Mikuláš

-

Radošovce

Bednár

Hurbánek

 

 

Odlož.

 

Kúty

-

Šaštín

X

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.062018 o 17,00

25.kolo

VII. LIGA – II.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Smrdáky

-

Letničie

Vlk

Škrinár

 

 

Ne 10,00

 

Kunov

-

P.Močidlany

Kendi

Daniš

 

 

 

 

Sekule

-

Petrova Ves

Hurbánek

Bednár

 

 

 

 

Koválov

-

Štefanov

Daniš

R

 

 

 

 

Unín

-

Hradište

Polakovič

R

 

 

 

 

Š.Humence

-

Smolinské

Dutka M.

R

 

 

 

 

Sobotište

-

Čáry

Hušek

R

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.06.2018 o 17,00

27.kolo

VIII. LIGA – III.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Prietrž

-

Rovensko

Knap

Tubl

 

 

So 17,00

 

Osuské

-

Trnovec

Bednár

R

 

 

So 17,00

 

Dojč

-

Chropov

Dzindzik

R

 

 

So 17,00

 

Vrádište

-

Podbranč

Hurbánek

R

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.06.2018 o 10,00

 

MO ŽIACI – O umiestnenie

R

 

 

Mor.Sv.Ján

-

Štefanov

Tubl

 

 

 

 

 

Mokrý Háj

-

Šaštín

Dzindzik

 

 

 

Po 18,00

11.6.

Čáry

-

Kunov

Hušek

 

 

 

So 17,00

 

Cerová

-

Smolinské

Polakovič

 

 

 

 

 

B. Mikuláš

-

Rybky

Škrinár

 

 

 

 

 

Stráže

-

Unín

Daniš

 

 

 

 

 

Brodské

-

Kopčany

Knap

 

 

 

 

 

Dojč

-

Hlboké

Bednár

 

 

 

So 14,30

 

Bor.Sv.Jur

-

Smrdáky

Daniš

 

 

 

So 17,00

 

Jablonica

-

Sobotište

Hušek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.06.2018 o 12,00

 

PRÍPRAVKY – O umiestnenie

R

Ne 10,00

 

Šaštín

-

Gbely

Hušek

 

 

 

Pia 17,30

8.6.

Oreské

-

L. N. Ves

Hurbánek

 

 

 

Str 18,00

6.6.

Kúty B

-

Unín

Šefčík Mi.

 

 

 

 

 

Čáry

-

Koválov

Hušek

 

 

 

 

 

Mor.Sv.Ján

-

Radošovce

Tubl

 

 

 

 

 

Kúty A

-

Holíč

Knap

 

 

 

Štv 18,00

7.6.

Kunov

-

Skalica ž

Thao

 

 

 

Po 18,00

11.6.

B.Mikuláš

-

Petrova Ves

Škrinár

 

 

 

Pia 18,00

8.6.

Cerová

-

Mokrý Háj

Polakovič

 

 

 

So 15,00

 

Kopčany

-

Hlboké

Thao