Rozhodcovia 28.kolo

Obsadenie R a DPR – 28.kolo       02. – 03.6.2018

03.06.2018 o 17,00

28.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Rybky

-

Kúty

Dutka B.

Tokoš

 

 

So 17,00

Dubovce

-

Kopčany

Šefčík Mi.

Kendi

 

Mikuš

Ne 10,00

 

Stráže

-

Jablonica

Knap

Vlk

 

Machlica

 

 

Cerová

-

Hlboké

Dutka M.

Šefčík Mi.

 

 

 

 

Bor.Sv.Jur

-

Rohov

Šefčík Ma.

Kendi

 

Machlica

 

 

B. Mikuláš

-

L. N. Ves

Vlk

Knap

 

Mikuš

 

 

Radimov

-

Šaštín

Lapoš

Škrinár

 

 

 

 

Radošovce

-

Oreské

Sládek

Hušek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.0.2018 o 14,30

26.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

AR2

DPR

So 14,30

 

Štefanov

-

B.Mikuláš

Bednár

Daniš

 

 

So 14,30

 

Sobotište

-

Bor.Sv.Jur

Knap

Lapoš

 

 

 

 

Radošovce

-

Kúty

Hušek

Sládek

 

 

So 17,00

 

Unín

-

Šaštín

Hurbánek

Polakovič

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.062018 o 17,00

24.kolo

VII. LIGA – II.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

Ne 10,00

 

Hradište

-

Smrdáky

Šefčík Ma.

Thao

 

 

Ne 10,00

 

Kunov

-

Unín

Škrinár

Hurbánek

 

 

 

 

Petrova Ves

-

Čáry

Otočka

R

 

 

 

 

Smolinské

-

Sobotište

Bednár

R

 

 

 

 

Letničie

-

Š.Humence

Daniš

R

 

 

 

 

Štefanov

-

P.Močidlany

Hurbánek

R

 

 

 

 

Sekule

-

Koválov

Dzindzik

R

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.06.2018 o 17,00

26.kolo

VIII. LIGA – III.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Chropov

-

Vrádište

Lapoš

Škrinár

 

 

So 17,00

 

Prietrž

-

Osuské

Vlk

Dutka M.

 

 

 

 

Rovensko

-

Podbranč

Polakovič

R

 

 

 

 

Trnovec

-

Dojč

Thao

R

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.06.2018 o 10,00

22.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

volno

-

Bor.Sv.Jur

X

 

 

 

Nehrá sa !

 

Čáry

-

Š.Humence

X

 

 

 

So 14,00

 

Mor.Sv.Ján

-

Brodské

Šefčík Ma.

 

 

 

So 17,00

 

B.Mikuláš

-

Stráže

Hušek

 

 

 

So 17,00

 

Cerová

-

Dojč

Thao

 

 

 

29.5. o 17,00

21.kolo

Mor.Sv.Ján

-

Jablonica

Hušek

 

 

 

02.06.2018 o 10,00

22.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

volno

-

Radošovce

X

 

 

 

Str 17,00

30.5.

Kopčany

-

Sobotište

Knap

 

 

 

 

 

Hlboké

-

Štefanov

Hurbánek

 

 

 

 

 

Kunov

-

Unín

Polakovič

 

 

 

So 11,00

 

Rybky

-

Smrdáky

Šefčík Mi.

 

 

 

So 17,00

 

Smolinské

-

Mokrý Háj

Daniš

 

 

 

02.06.2018 o 12,00

22.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

 

 

B.Mikuláš

-

volno

X

 

 

 

 

 

Hlboké

-

Kúty

Hurbánek

 

 

 

So 12,30

 

Kunov

-

Kúty B

Polakovič

 

 

 

Pia 17,15

1.6.

Čáry

-

L. N.Ves

Thao

 

 

 

So 16,00

 

Mor.Sv.Ján

-

Brodské

Šefčík Ma.

 

 

 

So 15,00

 

Cerová

-

Šaštín

Thao

 

 

 

02.06.2018 o 12,00

18.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

Ut 17,00

29.5.

Skalica ž

-

Holíč

Lapoš

 

HP Kopčany

So 10,00

 

Oreské

-

Unín

Knap

 

 

 

So 17,00

 

Koválov

-

Petrova Ves

Bednár

 

 

 

Nehrá sa !

1.6.

Gbely

-

Radošovce

X

 

 

 

Pia 17,00

1.6.

Mokrý Háj

-

Kopčany

Lapoš