Rozhodcovia 27.kolo

Obsadenie R a DPR – 27.kolo       26. – 27.5.2018

27.05.2018 o 17,00

27.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Hlboké

-

Bor.Sv.Jur

Rusinko

Dzindzik

 

 

Ne 10,00

Rohov

-

B.Mikuláš

Vlk

Tubl

 

 

 

 

Oreské

-

Rybky

Šefčík Ma.

Hurbánek

 

Machlica

 

 

Jablonica

-

Radošovce

Šefčík Mi.

Thao

 

 

 

 

Kopčany

-

Stráže

Dutka M.

Knap

 

 

 

 

Šaštín

-

Dubovce

Vlk

Tubl

 

 

 

 

Lak. Nová Ves

-

Radimov

Mesíček

Hušek

 

Mikuš

 

 

Kúty

-

Cerová

Lapoš

Tokoš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.05.2018 o 14,30

25.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

AR2

DPR

So 14,30

 

Šaštín

-

Radošovce

Thao

Šefčík Ma.

 

 

Ne 13,00

 

Bor.Sv.Jur

-

Unín

Tubl

Vlk

 

 

 

 

B.Mikuláš

-

Sobotište

Hušek

Mesíček

 

 

 

 

Kúty

-

Štefanov

Tokoš

Lapoš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.052018 o 17,00

23.kolo

VII. LIGA – II.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Smrdáky

-

Kunov

Kendi

Daniš

 

 

 

 

Koválov

-

Petrova Ves

Polakovič

R

 

 

 

 

P.Močidlany

-

Sekule

Dzindzík

R

 

 

 

 

Unín

-

Štefanov

Kendi

R

 

 

 

 

Š.Humence

-

Hradište

Holenka

R

 

 

 

 

Sobotište

-

Letničie

Bednár

R

 

 

 

 

Čáry

-

Smolinské

Škrinár

Daniš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.05.2018 o 17,00

25.kolo

VIII. LIGA – III.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Osuské

-

Rovensko

Knap

Dutka M.

 

 

So 17,00

 

Dojč

-

Prietrž

Šefčík Ma.

Polakovič

 

 

So 17,00

 

Vrádište

-

Trnovec

Matúš

Vlk

 

 

So 17,00

 

Podbranč

-

Chropov

Hušek

Holenka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.05.2018 o 10,00

21.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

Brodské

-

Cerová

Polakovič

 

 

 

 

 

Stráže

-

volno

X

 

 

 

 

 

Š.Humence

-

B.Mikuláš

Matúš

 

 

 

 

 

Dojč

-

Čáry

Thao

 

 

 

So 14,00

 

Mor.Sv.Ján

-

Jablonica

Dutka M.

 

 

 

So 14,30

 

Bor.Sv.Jur

-

Šaštín

Knap

 

 

 

26.05.2018 o 10,00

21.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

Smrdáky

-

volno

X

 

 

 

 

 

Štefanov

-

Kunov

Dutka M.

 

 

 

 

 

Mokrý Háj

-

Hlboké

Šefčík Ma.

 

 

 

 

 

Sobotište

-

Smolinské

Dzindzik

 

 

 

 

 

volno

-

Kopčany

X

 

 

 

So 17,00

 

Unín

-

Rybky

Thao

 

 

 

26.05.2018 o 12,00

21.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

 

 

Brodské

-

Cerová

Polakovič

 

 

 

 

 

volno

-

Hlboké

X

 

 

 

Ut 17,00

22.5.

Mor.Sv.Ján

-

Kúty B

Hušek

 

 

 

 

 

Šaštín

-

Čáry

Thao

 

 

 

So 14,00

 

Kúty A

-

Kunov

Polakovič

 

 

 

Št 17,30

24.5.

B. Mikuláš

-

L. N. Ves

Hušek

 

 

 

26.05.2018 o 12,00

17.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

So 10,00

 

Unín

-

Gbely

Knap

 

 

 

So 11,00

 

Kopčany

-

Skalica ž.

Holenka

 

 

 

 

 

Mokrý Háj

-

Radošovce

Šefčík Ma.

 

 

 

 

 

Petrova Ves

-

Oreské

Matúš

 

 

 

So 14,30

 

Holíč

-

Koválov

Hušek