Rozhodcovia 26.kolo

Obsadenie R a DPR – 26.kolo       19. – 20.5.2018

20.05.2018 o 17,00

26.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Rybky

-

Cerová

Dutka M.

Tubl

 

 

So 17,00

Stráže

-

Šaštín

Lapoš

Škrinár

Šefčík Ma.

 

 

 

Kúty

-

Bor.Sv.Jur

Šefčík Mi.

Hurbánek

 

R

 

 

B.Mikuláš

-

Hlboké

Dutka M.

Knap

 

 

 

 

Radimov

-

Rohov

Kendi

R

 

 

 

 

Dubovce

-

Lak.Nová Ves

Šefčík Ma.

Dutka B.

 

R

 

 

Radošovce

-

Kopčany

Lapoš

Škrinár

 

 

 

 

Oreské

-

Jablonica

Otočka

R

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.05.2018 o 14,30

24.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

AR2

DPR

So 14,30

 

Štefanov

-

Šaštín

Škrinár

Lapoš

 

 

So 14,30

 

Sobotište

-

Kúty

Tubl

Dutka M.

 

 

So 14,30

 

Bor.Sv.Jur

-

B.Mikuláš

Šefčík Ma.

Dzindzik

 

 

Ne 14,00

 

Unín

-

Radošovce

Knap

Dutka M.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.052018 o 17,00

22.kolo

VII. LIGA – II.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

Ne 10,00

 

Hradište

-

Sobotište

Šefčík Mi.

Otočka

 

 

Ne 10,00

 

Kunov

-

Š.Humence

Šefčík Ma.

Lapoš

 

 

 

 

Petrova Ves

-

Smolinské

Holenka

 

 

 

 

 

Letničie

-

Čáry

Polakovič

 

 

 

 

 

Štefanov

-

Smrdáky

Tubl

 

 

 

 

 

Sekule

-

Unín

Daniš

 

 

 

 

 

Koválov

-

P.Močidlany

Hušek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.05.2018 o 17,00

24.kolo

VIII. LIGA – III.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Prietrž

-

Vrádište

Hušek

Thao

 

 

So 17,00

 

Osuské

-

Dojč

Holenka

Daniš

 

 

 

 

Rovensko

-

Chropov

Thao

 

 

 

 

 

Trnovec

-

Podbranč

Dzindzik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.05.2018 o 10,00

20.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

volno

-

Š.Humence

X

 

 

 

 

 

Šaštín

-

Stráže

Daniš

 

 

 

 

 

Brodské

-

Jablonica

Knap

 

 

 

So 14,00

 

Mor.Sv.Ján

-

Bor.Sv.Jur

Daniš

 

 

 

So 17,00

 

Cerová

-

Čáry

Hurbánek

 

 

 

So 13,30

 

B.Mikuláš

-

Dojč

Polakovič

 

 

 

19.05.2018 o 10,00

20.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

volno

-

Kopčany

X

 

 

 

 

 

Hlboké

-

Sobotište

Thao

 

 

 

 

 

Kunov

-

Mokrý Háj

Hurbánek

 

 

 

 

 

Smolinské

-

volno

X

 

 

 

 

 

Smrdáky

-

Unín

Matúš

 

 

 

So 11,00

 

Rybky

-

Štefanov

Tubl

 

 

 

19.05.2018 o 12,00

20.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

 

 

Hlboké

-

L.N.Ves

Thao

 

 

 

 

 

Kunov

-

volno

X

 

 

 

Ut 17,00

15.5.

Mor.Sv.Ján

-

Kúty A

Hušek

 

 

 

Stre 17,00

23.5.

Brodské

-

Kúty B

Knap

 

 

 

So 15,00

 

Cerová

-

Čáry

Hurbánek

 

 

 

So 15,30

 

B.Mikuláš

-

Šaštín

Polakovič

 

 

 

19.05.2018 o 12,00

16.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

 

 

Mokrý Háj

-

Skalica ž

Škrinár

 

 

 

Ne 12,00

 

Radošovce

-

Unín

Matúš

 

 

 

So 14,00

 

Oreské

-

Holíč

Hušek

 

 

 

So 17,00

 

Koválov

-

Kopčany

Knap

 

 

 

Pia 16,30

18.5.

Gbely

-

Petrova Ves

Hušek