Rozhodcovia 25.kolo

Obsadenie R a DPR – 25.kolo       12. – 13.5.2018

13.05.2018 o 17,00

25.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Hlboké

-

Radimov

Šefčík Mi.

Šefčík Ma.

Mesíček

 

Ne 10,00

Rohov

-

Dubovce

Kendi

Dzindzik

 

Machlica

 

 

Kopčany

-

Oreské

Lapoš

Škrinár

 

 

 

 

Šaštín

-

Radošovce

Šefčík Mi.

Hurbánek

 

Mikuš

 

 

Lak. Nová Ves

-

Stráže

Kendi

Mesíček

 

 

 

 

Kúty

-

B. Mikuláš

Vlk

Dutka B.

 

 

 

 

Cerová

-

Bor. Sv. Jur

Šefčík Ma.

Hušek

 

 

 

 

Jablonica

-

Rybky

Dutka M.

Knap

 

Machlica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.05.2018 o 14,30

23.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

AR2

DPR

So 14,30

 

Šaštín

-

Sobotište

Matúš

Lapoš

 

 

 

 

B.Mikuláš

-

Unín

Hurbánek

Šefčík Mi.

 

 

Ne 13,00

 

Kúty

-

Bor.Sv.Jur

Dutka B.

Vlk

 

 

 

 

Radošovce

-

Štefanov

Matúš

Tubl

 

 

11.5.2018 o 17,00

21.kolo

Bor.Sv.Jur

-

Radošovce

Hušek

Holenka

 

 

13.052018 o 17,00

21.kolo

VII. LIGA – II.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

 

 

P.Močidlany

-

Petrova Ves

Polakovič

R

 

 

 

 

Unín

-

Koválov

Holenka

R

 

 

 

 

Smrdáky

-

Sekule

Bednár

R

 

 

 

 

Š.Humence

-

Štefanov

Dzindzik

R

 

 

 

 

Sobotište

-

Kunov

Tubl

Matúš

 

 

 

 

Čáry

-

Hradište

Daniš

R

 

 

 

 

Smolinské

-

Letničie

Thao

R

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.05.2018 o 17,00

23.kolo

VIII. LIGA – III.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Dojč

-

Rovensko

Vlk

Škrinár

 

 

So 17,00

 

Vrádište

-

Osuské

Dutka M.

Knap

 

 

So 17,00

 

Chropov

-

Trnovec

Tubl

Daniš

 

 

Ne 10,00

 

Podbranč

-

Prietrž

Škrinár

Lapoš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.05.2018 o 10,00

19.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

Š.Humence

-

Šaštín

Polakovič

 

 

 

 

 

Dojč

-

voľno

X

 

 

 

So 13,30

 

Stráže

-

Mor.Sv.Ján

Polakovič

 

 

 

So 14,30

 

Bor.Sv.Jur

-

Brodské

Hušek

 

 

 

So 15,00

 

Čáry

-

B.Mikuláš

Bednár

 

 

 

So 17,00

 

Jablonica

-

Cerová

Thao

 

 

 

12.05.2018 o 10,00

19.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

Unín

-

voľno

X

 

 

 

 

 

Štefanov

-

Smrdáky

Thao

 

 

 

 

 

Mokrý Háj

-

Rybky

Hurbánek

 

 

 

 

 

Sobotište

-

Kunov

Dzindzik

 

 

 

 

 

volno

-

Hlboké

X

 

 

 

So 13,00

 

Kopčany

-

Smolinské

Daniš

 

 

 

12.05.2018 o 12,00

19.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

 

 

voľno

-

Mor.Sv.Ján

X

 

 

 

 

 

L. N. Ves

-

Kunov

Lapoš

 

 

 

 

 

Šaštín

-

Hlboké

Matúš

 

 

 

So 13,30

 

Čáry

-

B.Mikuláš

Bednár

 

 

 

So 14,00

 

Kúty

-

Brodské

Holenka

 

 

 

15.5.2018 o 17,00

20.kolo

Mor.Sv.Ján

-

Kúty A

Hušek

 

 

 

12.05.2018 o 12,00

15.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

Str 17,30

9.5.

Unín

-

Mokrý Háj

Škrinár

 

 

So 09,30

 

Skalica ž

-

Koválov

Mesíček

 

HP Kopčany

11.5.2018 o 17,00

 

Kopčany

-

Oreské

Dutka M.

 

 

 

 

 

Petrova Ves

-

Radošovce

Mesíček

 

 

 

So 14,30

 

Holíč

-

Gbely

Hurbánek