Rozhodcovia 24.kolo

Obsadenie R a DPR – Dohrávky    8.5.2018

08.05.2018 o 17,00

17.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

 

 

B.Mikuláš

-

Oreské

Lapoš

Tubl

Knap

 

 

Hlboké

-

Lak. Nová Ves

Dutka M.

Škrinár

Hurbánek

 

o 10,00

 

Rohov

-

Rybky

Rusinko

Otočka

Šefčík Ma.

Mikuš

 

18.kolo

Stráže

-

Radimov

Vlk

Kendi

Thao

 

08.05.2018


VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

 

 

o 14,00

18.kolo

Unín

-

Bor.Sv.Jur

Šefčík Ma.

Otočka

 

 

o 14,30

21.kolo

B. Mikuláš

-

Šaštín

Knap

Tubl

 

 

08.05.2018


PRÍPRAVKY – skupina A

R

 

 

 

o 15,00

12.kolo

Brodské

-

Kunov

Hušek

 

 

 

o 17,00

19.kolo

Kúty B

-

Cerová

Holenka

 

 

 

o 17,00

18.kolo

Mor.Sv.Ján

-

Lak.Nová Ves

Hušek

 

 

 

08.05.2018


MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

 

o 17,00

22.kolo

Šaštín

-

Jablonica

Dzindzik

 

 

 

Obsadenie R a DPR – 24.kolo       5. – 6.5.2018

06.05.2018 o 17,00

24.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Rybky

-

Bor.Sv.Jur

Lapoš

Škrinár

 

 

So 17,00

B.Mikuláš

-

Cerová

Kendi

Thao

 

Machlica

Ne 10,00

 

Stráže

-

Rohov

Šefčík Ma.

Hurbánek

 

Mikuš

 

 

Radimov

-

Kúty

Lapoš

Tokoš

 

 

 

 

Dubovce

-

Hlboké

Blažek

Otočka

 

Mikuš

 

 

Radošovce

-

Lak. Nová Ves

Vlk

Dutka B.

 

 

 

 

Oreské

-

Šaštín

Dutka M.

Knap

 

Machlica

 

 

Jablonica

-

Kopčany

Šefčík Mi.

Hurbánek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.05.2018 o 14,30

22.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

AR2

DPR

So 14,30

 

Sobotište

-

Radošovce

Hušek

Daniš

 

 

Ne 14,00

 

Unín

-

Štefanov

Tokoš

Lapoš

 

 

So 14,30

 

B.Mikuláš

-

Kúty

Thao

Kendi

 

 

Ne 14,00

 

Bor.Sv.Jur

-

Šaštín

Škrinár

Rusinko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.052018 o 17,00

20.kolo

VII. LIGA – II.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

Ne 10,00

 

Hradište

-

Smolinské

Kendi

Lapoš

 

 

Ne 10,00

 

Kunov

-

Čáry

Šefčík Mi.

Otočka

 

 

 

 

Petrova Ves

-

Letničie

Daniš

Dzindzik

 

 

 

 

Štefanov

-

Sobotište

Holenka

Hušek

 

 

 

 

Sekule

-

Š.Humence

Rusinko

Škrinár

 

 

 

 

Koválov

-

Smrdáky

Šefčík Ma.

R

 

 

 

 

P.Močidlany

-

Unín

Kendi

Thao

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.05.2018 o 17,00

22.kolo

VIII. LIGA – III.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 17,00

 

Prietrž

-

Chropov

Matúš

Hurbánek

 

 

Nehrá sa !

 

Osuské

-

Podbranč

X

X

 

 

So 17,00

 

Dojč

-

Vrádište

Dzindzik

Daniš

 

 

 

 

Rovensko

-

Trnovec

Polakovič

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.05.2018 o 10,00

18.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

volno

-

Čáry

X

 

 

 

 

 

Šaštín

-

Dojč

Thao

 

 

 

 

 

Brodské

-

Stráže

Holenka

 

 

 

So 13,00

 

Cerová

-

B.Mikuláš

Šefčík Ma.

 

 

 

So 14,00

 

Mor.Sv.Ján

-

Š.Humence

Holenka

 

 

 

So 14,00

 

Jablonica

-

Bor.Sv.Jur

Polakovič

 

 

 

05.05.2018 o 10,00

18.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

volno

-

Smolinské

X

 

 

 

 

 

Hlboké

-

Kopčany

Dzindzik

 

 

 

 

 

Kunov

-

volno

X

 

 

 

 

 

Smrdáky

-

Mokrý Háj

Vlk

 

 

 

So 11,00

 

Rybky

-

Sobotište

Hurbánek

 

 

 

So 17,00

 

Unín

-

Štefanov

Polakovič

 

 

 

05.05.2018 o 12,00

18.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

Štvr 17,00

03.05.

Kúty B

-

Kúty A

Holenka

 

 

 

 

 

Hlboké

-

Čáry

Dzindzik

 

 

 

 

 

Brodské

-

voľno

X

 

 

 

So 12,30

 

Kunov

-

Šaštín

Vlk

 

 

 

So 15,00

 

Cerová

-

B.Mikuláš

Šefčík Ma.

 

 

 

05.05.2018 o 12,00

14.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

Štvr  17,00

03.05.

Gbely

-

Kopčany

Hušek

 

 

So 10,00

 

Unín

-

Petrova Ves

Knap

 

 

 

 

 

Mokrý Háj

-

Koválov

Matúš

 

 

 

 

 

Radošovce

-

Holíč

Knap

 

 

 

So 14,00

 

Oreské

-

Skalica ž

Matúš