Rozhodcovia 23.kolo

Obsadenie R a DPR – 16.kolo – Dohrávky

01.05.2018 o 17,00

16.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

 

 

Rybky

-

Stráže

Vlk

Knap

 

 

 

Radošovce

-

Dubovce

Dutka M.

Škrinár

Holenka

 

 

 

Oreské

-

Radimov

Rusinko

Hušek

 

 

 

 

Jablonica

-

B. Mikuláš

Lapoš

Mesíček

 

 

 

Kopčany

-

Bor.Sv.Jur

Kendi

Polakovič

Thao

 

 

 

Šaštín

-

Cerová

Šefčík Mi.

Hurbánek

Šefčík Ma.

 

 

 

Lak. Nová Ves

-

Kúty

Ryčovský

Otočka

 

Machlica

 

 

Rohov

-

Hlboké

Blažek

Dzindzik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obsadenie R a DPR – 23.kolo

29.04.2018 o 16,30

23.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,30

 

Hlboké

-

Stráže

Dutka M.

Vlk

 

 

Ne 10,00

Rohov

-

Radošovce

Šefčík Mi.

Mesíček

 

 

 

 

Kopčany

-

Rybky

Dutka M.

Škrinár

 

 

So 16,30

 

Bor.Sv.Jur

-

B. Mikuláš

Šefčík Mi.

Hušek

 

Machlica

 

 

Lak. Nová Ves

-

Oreské

Lapoš

Tokoš

 

 

 

 

Kúty

-

Dubovce

Kendi

Thao

 

 

 

 

Cerová

-

Radimov

Knap

Vlk

 

Machlica

 

 

Šaštín

-

Jablonica

Ryčovský

Hušek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.04.2018 o 14,00

21.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

AR2

DPR

So 14,00

 

Sobotište

-

Štefanov

Dzindzik

Mesíček

 

 

 

 

Kúty

-

Unín

Thao

Kendi

 

 

Odlož.

8.5.

B.Mikuláš

-

Šaštín

X

X

 

 

Odlož.

11.5.

Bor.Sv.Jur

-

Radošovce

X

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.04.2018 o 16,30

19.kolo

VII. LIGA – II.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,30

 

Smrdáky

-

P.Močidlany

Mesíček

Dzindzik

 

 

 

 

Sobotište

-

Sekule

Šefčík Mi.

Polakovič

 

 

 

 

Š.Humence

-

Koválov

Rusinko

R

 

 

 

 

Unín

-

Petrova Ves

Mesíček

Dzindzik

 

 

 

 

Čáry

-

Štefanov

Hurbánek

Bednár

 

 

 

 

Smolinské

-

Kunov

Šefčík Ma.

Daniš

 

 

 

 

Letničie

-

Hradište

Holenka

R

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.04.2018 o 16,30

21.kolo

VIII. LIGA – III.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,30

 

Vrádište

-

Rovensko

Lapoš

Škrinár

 

 

So 16,30

 

Dojč

-

Podbranč

Hurbánek

R

 

 

So 16,30

 

Prietrž

-

Trnovec

Knap

Holenka

 

 

Ne 10,00

 

Chropov

-

Osuské

Škrinár

Lapoš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.04.2018 o 10,00

17.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

Š.Humence

-

Brodské

Ryčovský

 

 

 

So 14,00

 

Dojč

-

Mor.Sv.Ján

Hurbánek

 

 

 

 

 

B.Mikuláš

-

volno

X

 

 

 

So 13,30

 

Stráže

-

Jablonica

Thao

 

 

 

So 14,00

 

Bor.Sv.Jur

-

Cerová

Šefčík Mi.

 

 

 

So 15,00

 

Čáry

-

Šaštín

Polakovič

 

 

 

01.05.2018 o 13,00

12.kolo

Stráže

-

Čáry

Bednár

 

 

 

28.04.2018 o 10,00

17.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

Štefanov

-

voľno

X

 

 

 

 

 

Mokrý Háj

-

Unín

Knap

 

 

 

 

 

Sobotište

-

Smrdáky

Daniš

 

 

 

 

 

voľno

-

Rybky

X

 

 

 

So 13,00

 

Kopčany

-

Kunov

Lapoš

 

 

 

So 16,30

 

Smolinské

-

Hlboké

Thao

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.04.2018 o 12,00

17.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

 

 

Kúty A

-

Cerová

Holenka

 

 

 

 

 

voľno

-

Kúty B

X

 

 

 

 

 

L.N.Ves

-

Brodské

Hušek

 

 

 

 

 

Šaštín

-

Mor.Sv.Ján

Thao

 

 

 

So 13,30

 

Čáry

-

Kunov

Polakovič

 

 

 

So 13,30

 

B.Mikuláš

-

Hlboké

Hušek

 

 

 

28.04.2018 o 12,00

13.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

So 10,00

 

Holíč

-

Unín

Matúš

 

 

So 11,00

 

Kopčany

-

Radošovce

Lapoš

 

 

 

 

 

Petrova Ves

-

Mokrý Háj

Škrinár

 

 

 

So 16,30

 

Koválov

-

Oreské

Daniš