Rozhodcovia 22.kolo

Obsadenie R a DPR – 22.kolo

22.04.2018 o 16,30

22.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,30

 

Rybky

-

B.Mikuláš

Kendi

Šefčík Ma.

 

Mikuš

Ne 10,00

Stráže

-

Kúty

Lapoš

Škrinár

 

 

 

 

Dubovce

-

Cerová

Dutka M.

R

 

 

 

 

Radošovce

-

Hlboké

Ryčovský

Tokoš

 

 

 

Bor.Sv.Jur

-

Radimov

Lapoš

Škrinár

 

 

 

 

Oreské

-

Rohov

Kendi

R

 

 

 

 

Jablonica

-

Lak.Nová Ves

Otočka

Hurbánek

 

 

 

 

Kopčany

-

Šaštín

Vlk

Šefčík Mi.

 

Mikuš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.04.2018 o 14,00

20.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

AR2

DPR

So 14,00

 

Štefanov

-

Bor.Sv.Jur

Matúš

Lapoš

 

 

So 14,00

 

Šaštín

-

Kúty

Dzindzik

Daniš

 

 

Ne 13,30

 

Unín

-

Sobotište

Knap

R

 

 

 

 

Radošovce

-

B. Mikuláš

Tokoš

Ryčovský

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.04.2018 o 16,30

18.kolo

VII. LIGA – II.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

Ne 10,00

 

Kunov

-

Letničie

Matúš

Dutka M.

 

 

 

 

Petrova Ves

-

Hradište

Šefčík Ma.

 

 

 

 

 

Štefanov

-

Smolinské

Polakovič

 

 

 

 

 

Sekule

-

Čáry

Thao

 

 

 

 

 

Koválov

-

Sobotište

Dzindzik

 

 

 

 

 

P.Močidlany

-

Š.Humence

Hušek

 

 

 

 

 

Unín

-

Smrdáky

Knap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.04.2018 o 16,30

20.kolo

VIII. LIGA – III.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,30

 

Chropov

-

Dojč

Hurbánek

Bednár

 

 

Ne 10,00

 

Podbranč

-

Vrádište

Polakovič

Daniš

 

 

 

 

Rovensko

-

Prietrž

Daniš

 

 

 

 

 

Trnovec

-

Osuské

Bednár

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.04.2018 o 10,00

16.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

Cerová

-

voľno

X

 

 

 

 

 

Šaštín

-

B. Mikuláš

Dzindzik

 

 

 

 

 

Brodské

-

Dojč

Lapoš

 

 

 

 

 

Š.Humence

-

Jablonica

Polakovič

 

 

 

So 14,00

 

Mor.Sv.Ján

-

Čáry

Šefčík Mi.

 

 

 

So 16,30

 

Bor.Sv.Jur

-

Stráže

Hušek

 

 

 

21.04.2018 o 10,00

16.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

voľno

-

Hlboké

X

 

 

 

 

 

Kunov

-

Smolinské

Thao

 

 

 

 

 

Smrdáky

-

voľno

X

 

 

 

So 11,00

 

Rybky

-

Kopčany

Šefčík Ma.

 

 

 

So 11,30

 

Štefanov

-

Mokrý Háj

Matúš

 

 

 

So 14,00

 

Unín

-

Sobotište

Knap

 

 

 

19.4.2018 o 17,00

14.kolo

Rybky

-

Hlboké

Thao

 

 

 

21.04.2018 o 12,00

16.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

 

 

Brodské

-

Šaštín

Lapoš

 

 

 

 

 

Kúty B

-

Lak. N. Ves

Šefčík Mi.

 

 

 

 

 

Kúty A

-

voľno

X

 

 

 

So 12,30

 

Kunov

-

B.Mikuláš

Thao

 

 

 

So 14,30

 

Cerová

-

Hlboké

Polakovič

 

 

 

So 16,00

 

Mor.Sv.Ján

-

Čáry

Šefčík Mi.

 

 

21.04.2018 o 12,00

12.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

So 10,00

 

Unín

-

Kopčany

Bednár

 

 

 

 

Mokrý Háj

-

Oreské

Škrinár

 

 

 

 

 

Gbely

-

Koválov

Knap

 

 

 

 

 

Radošovce

-

Skalica ž

Hurbánek

 

 

 

 

 

Petrova Ves

-

Holíč

Daniš

 

 

 

17.04.2018 o 17,00

13.kolo

Skalica ž

-

Gbely

Škrinár

 

HP Kopčany