Rozhodcovia 21.kolo

Obsadenie R a DPR – 21.kolo

15.04.2018 o 16,00

21.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,00

 

Hlboké

-

Oreské

Ryčovský

Šefčík Ma.

Mesíček

Machlica

Ne 10,00

Rohov

-

Jablonica

Dutka M.

Tubl

 

Mikuš

 

 

Šaštín

-

Rybky

Lapoš

Škrinár

 

 

 

 

Lak. Nová Ves

-

Kopčany

Mráz

Rusinko

 

 

 

Kúty

-

Radošovce

Otočka

Hurbánek

 

 

 

 

Cerová

-

Stráže

Dutka M.

Tubl

 

 

 

 

Bor.Sv.Jur

-

Dubovce

Kendi

Thao

 

Machlica

 

 

B.Mikuláš

-

Radimov

Ryčovský

Hušek

 

Mikuš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.04.2018 o 13,30

19.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

AR2

DPR

So 13,30

 

Šaštín

-

Unín

Tubl

R

 

 

So 16,00

 

Bor.Sv.Jur

-

Sobotište

Hušek

Holenka

 

 

 

 

Kúty

-

Radošovce

Hurbánek

Otočka

 

 

 

 

B.Mikuláš

-

Štefanov

Hušek

Ryčovský

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.04.2018 o 16,00

17.kolo

VII. LIGA – II.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,00

 

Smrdáky

-

Petrova Ves

Dzindzik

Daniš

 

 

Ne 10,00

 

Kunov

-

Hradište

Škrinár

Lapoš

 

 

 

 

Š. Humence

-

Unín

Holenka

Bednár

 

 

 

 

Sobotište

-

P. Močidlany

Vlk

Knap

 

 

 

 

Čáry

-

Koválov

Šefčík Ma.

R

 

 

 

 

Smolinské

-

Sekule

Mesíček

R

 

 

 

 

Letničie

-

Štefanov

Dzindzik

Daniš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.04.2018 o 16,00

19.kolo

VIII. LIGA – III.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,00

 

Vrádište

-

Chropov

Kendi

Thao

 

 

So 16,00

 

Dojč

-

Trnovec

Knap

Vlk

 

 

So 16,00

 

Osuské

-

Prietrž

Lapoš

Škrinár

 

 

Ne 10,00

 

Podbranč

-

Rovensko

Thao

Kendi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.04.2018 o 10,00

15.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

Š.Humence

-

Bor.Sv.Jur

Mesíček

 

 

 

 

 

Dojč

-

Jablonica

Ryčovský

 

 

 

 

 

volno

-

Šaštín

X

 

 

 

So 13,30

 

Stráže

-

Cerová

Hušek

 

 

 

So 15,00

 

Čáry

-

Brodské

Hurbánek

 

 

 

So 16,00

 

B.Mikuláš

-

Mor.Sv.Ján

Dutka M.

 

 

 

14.04.2018 o 10,00

15.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

Mokrý Háj

-

volno

X

 

 

 

 

 

Sobotište

-

Štefanov

Dzindzik

 

 

 

 

 

Hlboké

-

Kunov

Thao

 

 

 

So 13,00

 

Kopčany

-

Smrdáky

Matúš

 

 

 

 

 

volno

-

Unín

X

 

 

 

So 16,00

 

Smolinské

-

Rybky

Matúš

 

 

 

12.04.2018 o 17,00

12.kolo

Mokrý Háj

-

Kopčany

Lapoš

 

 

 

14.04.2018 o 12,00

15.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

 

 

volno

-

Cerová

X

 

 

 

 

 

Lak. Nová Ves

-

Kúty A

Holenka

 

 

 

 

 

Šaštín

-

Kúty B

Tubl

 

 

 

 

 

Hlboké

-

Kunov

Thao

 

 

 

So 13,30

 

Čáry

-

Brodské

Hurbánek

 

 

 

So 14,30

 

B.Mikuláš

-

Mor.Sv.Ján

Dutka M.

 

 

 

14.04.2018 o 12,00

11.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

So 09,30

 

Skalica ž

-

Unín

Matúš

 

HP Kopčany

So 10,00

 

Holíč

-

Mokrý Háj

Tubl

 

 

 

So 11,00

 

Kopčany

-

Petrova Ves

Matúš

 

 

 

So 14,00

 

Oreské

-

Gbely

Polakovič

 

 

 

So 16,00

 

Koválov

-

Radošovce

Polakovič

 

 

 

11.04.2018 o 17,00

10.kolo

Mokrý Háj

-

Gbely

Dutka M.

 

 

 

17.04.2018 o 17,00

13.kolo

Skalica ž

-

Gbely

Škrinár

 

HP Kopčany