facebook

Rozhodcovia 5.kolo

Obsadenie R a DPR – 5.kolo ( Súťažný ročník 2017/2018 )

03.09.2017 o 16,30

5.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,30

 

Hlboké

-

Jablonica

Štora I.

Hurbánek

 

Rosa

 

 

L. N. Ves

-

Šaštín

Otočka

Hurbánek

 

R

 

 

Radimov

-

Rybky

Mesíček

Tokoš

 

Machlica

 

 

B. Mikuláš

-

Dubovce

Vlk

Knap

 

R

 

 

Bor. Sv. Jur

-

Stráže

Lapoš

Škrinár

 

Štora L.

 

 

Cerová

-

Radošovce

Šefčík Mi.

Petráš

 

Mikuš

 

 

Kúty

-

Oreské

Dutka M.

Matúš

 

R

Ne 10,00

 

Rohov

-

Kopčany

Štora I.

Šefčík Ma.

 

R

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.09.2017 o 14,00

5.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

So 14,00

 

Šaštín

-

Unín

Petráš

Šefčík Ma.

 

 

Kúty

-

Radošovce

Matúš

Dutka M.

 

 

B. Mikuláš

-

Štefanov

Knap

Vlk

 

Ne 13,30

 

Bor. Sv. Jur

-

Sobotište

Škrinár

Lapoš

 

 

 

 

 

 

 

03.09.2017 o 16,30

5.kolo

VII. LIGA – II. trieda - Dospelí

R

AR1

Ne 10,00

 

Hradište

-

Petrova Ves

Petráš

Šefčík Mi.

 

 

Letničie

-

Kunov

Buzay

R

 

 

Smolinské

-

Štefanov

Štora I.

R

 

 

Čáry

-

Sekule

Daniš

Bednár

 

 

Sobotište

-

Koválov

Hušek

Dzindzik

 

 

Š. Humence

-

P. Močidlany

Šefčík Ma.

R

 

 

Smrdáky

-

Unín

Holenka

Mikúš

Pá (1.9.) 10,00

4. kolo

Hradište

-

Kunov

Lapoš

Škrinár

Pá (1.9.) 17,00

4. kolo

Štefanov

-

Letničie

Bednár

Daniš

 

 

03.09.2017 o 16,30

5.kolo

VIII. LIGA – III. trieda - Dospelí

R

AR1

Ne 10,00

 

Podbranč

-

Rovensko

Hurbánek

Otočka

So 16,30

 

Vrádište

-

Chropov

Knap

Smoleňák

So 16,30

 

Dojč

-

Trnovec

Škrinár

Lapoš

So 16,30

 

Osuské

-

Prietrž

Hušek

Bednár

 

 

 

 

 

 

 

02.09.2017 o 10,00

2.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

Brodské

-

voľno

X

 

 

 

So 14,00

 

Mor. Sv. Ján

-

Šaštín

Holenka

 

 

 

So 16,30

 

Cerová

-

Š. Humence

Thao

 

 

 

So 14,00

 

Stráže

-

Dojč

Matúš

 

 

 

Pá 12,00

1.9.

Bor. Sv.Jur

-

Čáry

Holenka

 

 

 

So 16,30

 

Jablonica

-

B. Mikuláš

Daniš

 

 

 

02.09.2017 o 10,00

2.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

Mokrý Háj

-

voľno

X

 

 

 

 

 

voľno

-

Sobotište

X

 

 

 

So 16,30

 

Unín

-

Smolinské

Šefčík Mi.

 

 

 

So 12,30

 

Štefanov

-

Kopčany

Dutka M.

 

 

 

So 11,00

 

Rybky

-

Kunov

Bednár

 

 

 

 

 

Smrdáky

-

Hlboké

Šefčík Ma.

 

 

 

02.09.2017 o 12,00

2.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

 

 

Kúty A

-

Čáry

Buzay

 

 

 

So 15,00

 

Kúty B

-

B. Mikuláš

Buzay

 

 

 

So 14,30

 

Cerová

-

L. N. Ves

Thao

 

 

 

 

 

voľno

-

Šaštín

X

 

 

 

So 14,30

 

Brodské

-

Hlboké

Dutka M.

 

 

 

So 16,00

 

Mor. Sv. Ján

-

Kunov

Holenka

 

 

 

02.09.2017 o 12,00

2.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

 

 

Mokrý Háj

-

Holíč

Knap

 

 

 

Str 17,00

30.8.

Gbely

-

Oreské

Tubl

 

 

 

 

 

Radošovce

-

Koválov

Daniš

 

 

 

So 10,00

 

Unín

-

Skalica ž.

Dutka M.

 

 

 

So 16,30

 

Petrova Ves

-

Kopčany

Matúš