Rozhodcovia 20.kolo

Obsadenie R a DPR – 20.kolo

08.04.2018 o 16,00

20.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,00

 

Rybky

-

Radimov

Vlk

Ryčovský

Knap

 

Ne 10,00

Stráže

-

Bor. Sv. Jur

Ryčovský

Šefčík Mi.

Šefčík Ma.

 

 

 

Dubovce

-

B. Mikuláš

Šefčík Mi.

Patka

 

 

 

 

Radošovce

-

Cerová

Kendi

Thao

 

 

 

Oreské

-

Kúty

Dutka M.

Tokoš

 

 

 

 

Jablonica

-

Hlboké

Lapoš

Škrinár

 

Mikuš

 

 

Kopčany

-

Rohov

Vlk

Knap

 

 

 

 

Šaštín

-

L. N. Ves

Ryčovský

Dzindzik

 

Machlica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.04.2018 o 13,30

18.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

AR2

DPR

So 13,30

 

Sobotište

-

B. Mikuláš

Šefčík Mi.

Kendi

 

 

So 13,30

 

Šaštín

-

Radošovce

Hurbánek

Bednár

 

 

Nehrá sa !

 

Unín

-

Bor.Sv.Jur

X

X

 

 

 

 

Kúty

-

Štefanov

Otočka

Hurbánek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.04.2018 o 16,00

16.kolo

VII. LIGA – II.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,00

 

Smrdáky

-

Š.Humence

Lapoš

Dutka M.

 

 

 

 

Petrova Ves

-

Kunov

Polakovič

 

 

 

 

 

Štefanov

-

Hradište

Daniš

 

 

 

 

 

Sekule

-

Letničie

Hurbánek

Otočka

 

 

 

 

Koválov

-

Smolinské

Šefčík Ma.

 

 

 

 

 

P. Močidlany

-

Čáry

Holenka

 

 

 

 

 

Unín

-

Sobotište

Mesíček

Bednár

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.04.2018 o 16,00

18.kolo

VIII. LIGA – III.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,00

 

Prietrž

-

Dojč

Polakovič

Thao

 

 

So 16,00

 

Chropov

-

Podbranč

Šefčík Ma.

Dzindzik

 

 

 

 

Rovensko

-

Osuské

Hušek

 

 

 

 

 

Trnovec

-

Vrádište

Tubl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.04.2018 o 10,00

14.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

Mor.Sv.Ján

-

volno

X

 

 

 

 

 

Brodské

-

B. Mikuláš

Škrinár

 

 

 

So 16,00

 

Jablonica

-

Čáry

Kendi

 

 

 

 

 

Stráže

-

Š.Humence

Hušek

 

 

 

So 13,00

 

Bor.Sv.Jur

-

Dojč

Holenka

 

 

 

So 16,00

 

Cerová

-

Šaštín

Daniš

 

 

 

04.04.2018 o 16,00

12.kolo

Š.Humence

-

Dojč

Bednár

 

 

 

07.04.2018 o 10,00

14.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

volno

-

Kunov

X

 

 

 

 

 

Smrdáky

-

Smolinské

Dzindzik

 

 

 

 

 

Štefanov

-

volno

X

 

 

 

 

 

Mokrý Háj

-

Sobotište

Lapoš

 

 

 

So 16,00

 

Unín

-

Kopčany

Hušek

 

 

 

Nehrá sa

 

Rybky

-

Hlboké

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.04.2018 o 12,00

14.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

 

 

Brodské

-

B. Mikuláš

Škrinár

 

 

 

 

 

Kúty B

-

Čáry

Tubl

 

 

 

 

 

volno

-

L. N. Ves

X

 

 

 

So 13,30

 

Kúty A

-

Šaštín

Tubl

 

 

 

So 14,00

 

Cerová

-

Kunov

Daniš

 

 

 

So 16,00

 

Mor.Sv.Ján

-

Hlboké

Holenka

 

 

 

07.04.2018 o 12,00

10.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

So 10,00

 

Unín

-

Koválov

Dutka M.

 

 

 

Str 17,00

11.4.

Mokrý Háj

-

Gbely

Lapoš

 

 

 

 

 

Radošovce

-

Oreské

Thao

 

 

 

 

 

Petrova Ves

-

Skalica ž

Matúš

 

 

 

So 14,30

 

Holíč

-

Kopčany

Škrinár