facebook

Rozhodcovia 10.kolo

Obsadenie R a DPR – 10.kolo ( Súťažný ročník 2017/2018 )

08.10.2017 o 15,00

10.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 15,00

 

Rybky

-

Jablonica

Knap

Hurbánek

 

Machlica

 

 

Oreské

-

Kopčany

Prelec

Tokoš

 

 

 

 

Radošovce

-

Šaštín

Kendi

Hurbánek

 

Machlica

So 15,00

 

Stráže

-

Lak. Nová Ves

Ryčovský

Holenka

 

 

 

 

Dubovce

-

Rohov

Šefčík Mi.

Dzindzik

 

Štora L.

 

 

Radimov

-

Hlboké

Vlk

Mikúš

Knap

 

 

 

B. Mikuláš

-

Kúty

Mráz

Holenka

 

Mikuš

 

 

Bor. Sv. Jur

-

Cerová

Ryčovský

Šefčík Ma.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.10.2017 o 12,30

10.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

Ne 12,00

 

Unín

-

Radošovce

Mesíček

Bednár

So 15,00

 

Štefanov

-

Šaštín

Smoleňák

R

So 15,00

 

Sobotište

-

Kúty

Bednár

R

 

Ne 12,00

 

Bor. Sv. Jur

-

B. Mikuláš

Šefčík Ma.

Ryčovský

 

 

 

 

 

 

 

08.10.2017 o 15,00

10.kolo

VII. LIGA – II. trieda - Dospelí

R

AR1

 

 

Petrova Ves

-

Koválov

Bednár

R

 

 

 

Sekule

-

P. Močidlany

Daniš

R

 

 

Štefanov

-

Unín

Škrinár

R

Ne 10,00

 

Kunov

-

Smrdáky

Matúš

Vlk

Ne 10,00

 

Hradište

-

Š. Humence

Lapoš

Hurbánek

 

 

Letničie

-

Sobotište

Mesíček

Thao

 

 

Smolinské

-

Čáry

Lapoš

R

 

 

 

 

 

 

 

08.10.2017 o 15,00

10.kolo

VIII. LIGA – III. trieda - Dospelí

R

AR1

So 15,00

 

Prietrž

-

Vrádište

Škrinár

Lapoš

So 15,00

 

Dojč

-

Osuské

Šefčík Ma.

R

 

 

Trnovec

-

Podbranč

Matúš

R

 

 

Rovensko

-

Chropov

Hušek

R

 

 

 

 

 

 

 

07.10.2017 o 10,00

7.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

Bor. Sv. Jur

-

Jablonica

Holenka

 

 

 

So 12,30

 

Stráže

-

Brodské

Holenka

 

 

 

 

 

Š. Humence

-

Mor. Sv. Ján

Dzindzik

 

 

 

 

 

Čáry

-

voľno

X

 

 

 

 

 

Dojč

-

Šaštín

Bednár

 

 

 

So 15,00

 

B. Mikuláš

-

Cerová

Thao

 

 

 

07.10.2017 o 10,00

7.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

voľno

-

Kunov

X

 

 

 

 

 

Sobotište

-

Rybky

Hušek

 

 

 

 

 

Mokrý Háj

-

Smrdáky

Šefčík Ma.

 

 

 

So 12,30

 

Štefanov

-

Unín

Smoleňák

 

 

 

 

 

Smolinské

-

voľno

X

 

 

 

So 13,00

 

Kopčany

-

Hlboké

Vlk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.10.2017 o 12,00

7.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

So 13,30

 

Čáry

-

Hlboké

Matúš

 

 

 

So 13,30

 

B. Mikuláš

-

Cerová

Thao

 

 

 

So 15,00

 

Lak. Nová Ves

-

Mor. Sv. Ján

Hušek

 

 

 

 

 

Šaštín

-

Kunov

Lapoš

 

 

 

 

 

Kúty A

-

Kúty B

Matúš

 

 

 

 

 

voĺno

-

Brodské

X

 

 

 

07.10.2017 o 12,00

7.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

So 10,00

 

Unín

-

Radošovce

Daniš

 

 

So 10,00

 

Holíč

-

Oreské

Lapoš

 

 

 

So 10,00

 

Petrova Ves

-

Gbely

Smoleňák

 

 

 

So 09,30

 

Skalica ž.

-

Mokrý Háj

Vlk

 

HP Kopčany

So 11,00

 

Kopčany

-

Koválov

Vlk