Rozhodcovia 19.kolo

Dohrávky stretnutí dňa 30.3.2018

Dohrávky 30.3.2018

17.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

Pia 15,00

 

Radimov

-

Radošovce

Šefčík Mi.

Patka

Sládek

 

Dohrávky 30.3.2018

15.kolo

VI. LIGA – MO - dorast

R

AR1

 

 

Pia 12,00

 

Radošovce

-

Sobotište

Knap

Dutka M.

 

 

Pia 13,00

 

Štefanov

-

Unín

Škrinár

Lapoš

 

 

Dohrávky 30.3.2018

15.kolo

VIII. LIGA – III.trieda - Dospelí

R

AR1

 

 

Pia 14,00

 

Podbranč

-

Osuské

Šefčík Ma.

Mesíček

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obsadenie R a DPR – 19.kolo

01.04.2018 o 16,00

19.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,00

 

Hlboké

-

Kopčany

Vlk

Knap

 

 

Ne 10,00

Rohov

-

Šaštín

Kendi

Holenka

Šefčík Ma.

 

 

 

Lak. N. Ves

-

Rybky

Otočka

Hurbánek

 

Mikuš

 

 

Kúty

-

Jablonica

Ryčovský

Sládek

 

 

 

Cerová

-

Oreské

Šefčík Mi.

Patka

 

 

 

 

Bor. Sv. Jur

-

Radošovce

Vlk

Knap

 

 

 

 

B. Mikuláš

-

Stráže

Lapoš

Túbl

 

Machlica

 

 

Radimov

-

Dubovce

Dutka M.

Škrinár

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.04.2018 o 13,30

17.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

AR2

DPR

So 13,30

 

Šaštín

-

Štefanov

Šefčík Mi.

Hušek

 

 

Ne 10,30

 

Radošovce

-

Unín

Škrinár

Dutka M.

 

 

 

 

Kúty

-

Sobotište

Sládek

Ryčovský

 

 

 

 

B. Mikuláš

-

Bor. Sv. Jur

Tubl

Lapoš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.04.2018 o 16,00

15.kolo

VII. LIGA – II.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

Ne 10,00

 

Hradiššte

-

Sekule

Túbl

Lapoš

 

 

Ne 10,00

 

Kunov

-

Štefanov

Knap

Vlk

 

 

 

 

Š. Humence

-

Petrova Ves

Daniš

R

 

 

 

 

Sobotište

-

Smrdáky

Kendi

R

 

 

 

 

Čáry

-

Unín

Hušek

Dzindzik

 

 

 

 

Smolinské

-

P. Močidlany

Šefčík Ma.

Bednár

 

 

 

 

Letničie

-

Koválov

Holenka

Polakovič

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.04.2018 o 16,00

17.kolo

VIII. LIGA – III.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 16,00

 

Chropov

-

Rovensko

Matúš

Dutka M.

 

 

So 16,00

 

Vrádište

-

Prietrž

Mesíček

Kendi

 

 

So 16,00

 

Dojč

-

Osuské

Lapoš

Škrinár

 

 

Ne 10,00

 

Podbranč

-

Trnovec

Hurbánek

Otočka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.03.2018 o 10,00

13.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

Š.Humence

-

Cerová

Dzindzik

 

 

 

 

 

Dojč

-

Stráže

Polakovič

 

 

 

 

 

voľno

-

Brodské

X

 

 

 

 

 

Šaštín

-

Mor.Sv.Ján

Hušek

 

 

 

So 15,00

 

Čáry

-

Bor.Sv.Jur

Šefčík Ma.

 

 

 

So 12,30

 

B. Mikuláš

-

Jablonica

Daniš

 

 

 

31.03.2018 o 10,00

13.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

Sobotište

-

voľno

X

 

 

 

 

 

voľno

-

Mokrý Háj

X

 

 

 

 

 

Kopčany

-

Štefanov

Matúš

 

 

 

Pia 10,00

30.3.

Hlboké

-

Smrdáky

Dzindzik

 

 

 

 

 

Kunov

-

Rybky

Hurbánek

 

 

 

So 16,00

 

Smolinské

-

Unín

Holenka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.03.2018 o 12,00

13.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

 

 

Lak. N. Ves

-

Cerová

Holenka

 

 

 

 

 

Šaštín

-

voľno

X

 

 

 

Pia 12,00

30.3.

Hlboké

-

Brodské

Dzindzik

 

 

 

So 12,30

 

Kunov

-

Mor.Sv.Ján

Hurbánek

 

 

 

So 13,30

 

Čáry

-

Kúty A

Šefčík Ma.

 

 

 

So 14,30

 

B.Mikuláš

-

Kúty B

Daniš