Rozhodcovia 18.kolo

Obsadenie R a DPR – 18.kolo  - JAR 2018 ( Súťažný ročník 2017/2018 )

25.03.2018 o 15,00

18.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 15,00

 

Rybky

-

Dubovce

Kendi

Dutka B.

Dutka M.

 

odložené

Stráže

-

Radimov

X

X

X

 

Ne 13,00

B.Sv.Jur

Šaštín

-

Hlboké

Lapoš

Škrinár

 

 

 

 

Radošovce

-

B. Mikuláš

Ryčovský

Mesíček

 

Juráň

 

Oreské

-

Bor. Sv. Jur

Kendi

Šefčík Ma.

 

Mikuš

 

 

Jablonica

-

Cerová

Vlk

Knap

 

 

 

 

Kopčany

-

Kúty

Šefčík Mi.

Hurbánek

 

Machlica

 

 

L. N. Ves

-

Rohov

Dutka M.

Tubl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.03.2018 o 12,30

16.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

AR2

DPR

So 12,30

 

Sobotište

-

Šaštín

Hušek

Polakovič

 

 

So 14,00

 

Štefanov

-

Radošovce

Dzindzik

Šefčík Ma.

 

 

So 15,00

 

Bor.Sv.Jur

-

Kúty

Holenka

R

 

 

Ne 12,00

 

Unín

-

B. Mikuláš

Holenka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.03.2018 o 15,00

14.kolo

VIII. LIGA – II.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 15,00

 

Smrdáky

-

Čáry

Vlk

Túbl

 

 

 

 

Petrova Ves

-

Štefanov

Hušek

 

 

 

 

 

Sekule

-

Kunov

Škrinár

Lapoš

 

 

 

 

Koválov

-

Hradište

Polakovič

 

 

 

 

 

P. Močidlany

-

Letničie

Matúš

 

 

 

 

 

Unín

-

Smolinské

Holenka

 

 

 

 

 

Š. Humence

-

Sobotište

Dzindzik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.03.2018 o 15,00

16.kolo

VIII. LIGA – III.trieda -  Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

So 15,00

 

Osuské

-

Vrádište

Hurbánek

Šefčík Mi.

 

 

So 15,00

 

Prietrž

-

Podbranč

Škrinár

Lapoš

 

 

 

 

Rovensko

-

Dojč

Daniš

 

 

 

 

 

Trnovec

-

Chropov

Bednár

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.03.2018 o 10,00

12.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

Brodské

-

Šaštín

Škrinár

 

 

 

 

 

Jablonica

-

volno

X

 

 

 

odložené

 

Stráže

-

Čáry

X

 

 

 

odložené

 

Š. Humence

-

Dojč

X

 

 

 

So 12,30

 

Bor.Sv.Jur

-

B. Mikuláš

Holenka

 

 

 

So 15,00

 

Cerová

-

Mor.Sv.Ján

Bednár

 

 

 

24.03.2018 o 10,00

12.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

volno

-

Rybky

X

 

 

 

 

 

Smrdáky

-

Kunov

Hurbánek

 

 

 

odložené

 

Mokrý Háj

-

Kopčany

X

 

 

 

 

 

Sobotište

-

voľno

X

 

 

 

So 15,00

 

Unín

-

Hlboké

Daniš

 

 

 

So 15,00

 

Smolinské

-

Štefanov

Knap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.03.2018 o 12,00

12.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

Štvr 17,00

22.3.

Kúty B

-

Hlboké

Holenka

 

 

 

odložené

 

Brodské

-

Kunov

X

 

 

 

 

 

Kúty A

-

B. Mikuláš

Knap

 

 

 

 

 

voľno

-

Čáry

X

 

 

 

 

 

L. N. Ves

-

Šaštín

Šefčík Ma.

 

 

 

So 13,00

 

Cerová

-

Mor. Sv. Ján

Bednár