facebook

Rozhodcovia 11.kolo

Obsadenie R a DPR – 11.kolo ( Súťažný ročník 2017/2018 )

15.10.2017 o 15,00

11.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

 

 

Cerová

-

Rybky

Vlk

Knap

 

 

 

 

Bor. Sv. Jur

-

Kúty

Šefčík Mi.

Dzindzik

 

Mikuš

So 15,00

 

Hlboké

-

B. Mikuláš

Štora I.

Hurbánek

 

 

Ne 10,00

 

Rohov

-

Radimov

Ryčovský

Thao

 

Juráň

 

 

Lak. N. Ves

-

Dubovce

Španka

Tokoš

 

 

 

 

Šaštín

-

Stráže

Lapoš

Škrinár

 

 

 

 

Kopčany

-

Radošovce

Štora I.

Šefčík Ma.

 

 

 

 

Jablonica

-

Oreské

Ryčovský

Hušek

 

Machlica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.10.2017 o 12,30

11.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

Ne 12,00

 

Bor. Sv. Jur

-

Unín

Dzindzik

Šefčík Mi.

 

 

B. Mikuláš

-

Sobotište

Škrinár

Lapoš

So 14,30

 

Štefanov

-

Kúty

Holenka

R

 

So 12,15

 

Radošovce

-

Šaštín

Šefčík Ma.

Thao

 

 

 

 

 

 

 

15.10.2017 o 15,00

11.kolo

VII. LIGA – II. trieda - Dospelí

R

AR1

 

 

Čáry

-

Petrova Ves

Túbl

R

 

 

 

Sobotište

-

Smolinské

Bednár

R

 

 

Š. Humence

-

Leničie

Holenka

Daniš

So 15,00

 

Smrdáky

-

Hradište

Šefčík Ma.

Thao

 

 

Unín

-

Kunov

Matúš

Mikúš

 

 

P. Močidlany

-

Štefanov

Hurbánek

Thao

 

 

Koválov

-

Sekule

Kendi

R

 

 

 

 

 

 

 

15.10.2017 o 15,00

11.kolo

VIII. LIGA – III. trieda - Dospelí

R

AR1

So 15,00

 

Osuské

-

Rovensko

Lapoš

Škrinár

So 15,00

 

Dojč

-

Prietrž

Kendi

Dzindzik

So 15,00

 

Vrádište

-

Trnovec

Ryčovský

Daniš

Ne 10,00

 

Podbranč

-

Chropov

Šefčík Ma.

Kendi

 

 

 

 

 

 

 

14.10.2017 o 10,00

8.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

Šaštín

-

Š. Humence

Holenka

 

 

 

So 14,00

 

Mor. Sv. Ján

-

Stráže

Hušek

 

 

 

So 15,00

 

Brodské

-

Bor. Sv. Jur

Tubl

 

 

 

So 15,00

 

Cerová

-

Jablonica

Šefčík Mi.

 

 

 

So 11,30

 

B. Mikuláš

-

Čáry

Bednár

 

 

 

 

 

voľno

-

Dojč

X

 

 

 

14.10.2017 o 10,00

8.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

Hlboké

-

voľno

X

 

 

 

So 15,00

 

Smolinské

-

Kopčany

Matúš

 

 

 

 

 

voľno

-

Unín

X

 

 

 

So 10,00

 

Smrdáky

-

Štefanov

Šefčík Mi.

 

 

 

So 11,00

 

Rybky

-

Mokrý Háj

Lapoš

 

 

 

 

 

Kunov

-

Sobotište

Dzindzik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.10.2017 o 12,00

8.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

 

 

Hlboké

-

Šaštín

Hurbánek

 

 

 

So 13,30

 

B. Mikuláš

-

Čáry

Bednár

 

 

 

So 13,00

 

Brodské

-

Kúty A

Tubl

 

 

 

So 13,00

 

Cerová

-

Kúty B

Šefčík Mi.

 

 

 

 

 

Kunov

-

L. N. Ves

Dzindzik

 

 

 

 

 

Mor. Sv. Ján

-

voľno

X

 

 

 

14.10.2017 o 12,00

8.kolo

PRÍPRAVKY – skupina B

R

So 15,00

 

Koválov

-

Holíč

Bednár

 

 

 

So 09,30

 

Skalica ž.

-

Kopčany

Knap

 

HP Kopčany

Str 16,00

11.10.

Gbely

-

Unín

Holenka

 

 

 

So 14,00

 

Oreské

-

Petrova Ves

Knap

 

 

 

So 10,30

 

Radošovce

-

Mokrý Háj

Thao