facebook

Rozhodcovia 13.kolo

Obsadenie R a DPR – 13.kolo ( Súťažný ročník 2017/2018 )

29.10.2017 o 14,30

13.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

 

 

Kúty

-

Rybky

Štora I.

Mikúš

 

Machlica

So 14,30

 

Hlboké

-

Cerová

Šefčík Mi.

Ryčovský

 

 

 

 

Oreské

-

Radošovce

Španka

Tokoš

 

 

So 14,00

 

Lak. Nová Ves

-

B. Mikuláš

Vlk

Dutka M.

Knap

Rosa

 

 

Šaštín

-

Radimov

Knap

Dutka M.

 

 

 

 

Kopčany

-

Dubovce

Ryčovský

Šefčík Mi.

 

Mikuš

 

 

Jablonica

-

Stráže

Mráz

Prelec

 

 

Ne 10,00

 

Rohov

-

Bor.Sv.Jur

Vlk

Túbl

 

Machlica

1.11.2017 o 13,30

7.kolo

VI. LIGA – SPORTIKA - Dospelí

R

AR1

AR2

DPR

 

 

Radimov

-

Bor.Sv.Jur

Lapoš

Škrinár

 

Maca

 

 

Kúty

-

Stráže

Ryčovský

Hurbánek

 

Mikuš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.10.2017 o 12,00

13.kolo

VI. LIGA – MO - Dorast

R

AR1

So 14,30

 

Sobotište

-

Unín

Šefčík Ma.

Hušek

Ne 11,30

 

Bor.Sv.Jur

-

Štefanov

Bednár

Thao

Ut 14,00

31.10.

B. Mikuláš

-

Radošovce

Dutka M.

Knap

 

 

 

Kúty

-

Šaštín

Mikúš

Štora I.

 

 

 

 

 

 

 

29.10.2017 o 14,30

13.kolo

VII. LIGA – II. trieda - Dospelí

R

AR1

So 14,30

 

Smrdáky

-

Smolinské

Hurbánek

Thao

 

 

 

Š. Humence

-

Čáry

Lapoš

Škrinár

 

 

Sobotište

-

Petrova ves

Kendi

Dzindzik

 

 

Unín

-

Letničie

Hurbánek

Daniš

 

 

P. Močidlany

-

Hradište

Túbl

Vlk

 

 

Koválov

-

Kunov

Holenka

Hušek

 

 

Sekule

-

Štefanov

Thao

Bednár

1.11..2017 o 13,30

8.kolo

VII. LIGA – II. trieda - Dospelí

R

AR1

 

 

Štefanov

-

Š. Humence

Holenka

Túbl

 

 

 

 

 

 

 

29.10.2017 o 14,30

13.kolo

VIII. LIGA – III. trieda - Dospelí

R

AR1

So 14,30

 

Prietrž

-

Rovensko

Holenka

R

So 14,30

 

Osuské

-

Trnovec

Dzindzik

R

So 14,30

 

Dojč

-

Chropov

Štora I.

R

So 14,30

 

Vrádište

-

Podbranč

Lapoš

R

 

 

 

 

 

 

 

28.10.2017 o 10,00

10.kolo

MO ŽIACI – skupina A

R

 

 

Šaštín

-

Bor. Sv. Jur

Thao

 

 

 

 

 

volno

-

Stráže

X

 

 

 

So 14,30

 

Cerová

-

Brodské

Kendi

 

 

 

So 14,00

 

Jablonica

-

Mor. Sv. Ján

Daniš

 

 

 

So 11,00

 

B. Mikuláš

-

Š. Humence

Bednár

 

 

 

So 11,30

 

Čáry

-

Dojč

Škrinár

 

 

 

28.10.2017 o 10,00

10.kolo

MO ŽIACI – skupina B

R

 

 

Kopčany

-

volno

X

 

 

 

So 14,30

 

Smolinské

-

Sobotište

Bednár

 

 

 

So 11,00

 

Rybky

-

Unín

Hurbánek

 

 

 

 

 

volno

-

Smrdáky

X

 

 

 

 

 

Hlboké

-

Mokrý Háj

Ryčovský

 

 

 

 

 

Kunov

-

Štefanov

Lapoš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.10.2017 o 12,00

10.kolo

PRÍPRAVKY – skupina A

R

So 12,00

 

L. N. Ves

-

B. Mikuláš

Knap

 

 

 

So 13,30

 

Čáry

-

Šaštín

Škrinár

 

 

 

So 12,30

 

Cerová

-

Brodské

Kendi

 

 

 

So 16,00

 

Kúty B

-

Mor. Sv. Ján

Škrinár

 

 

 

 

 

Kunov

-

Kúty A

Lapoš

 

 

 

 

 

Hlboké

-

volno

X